•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 324
   کد: 126619
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
   عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی:

   خانواده شهدای مدافع حرم زمینه‌سازان ظهورند

   خانواده شهدای مدافع حرم دارای مقام بسیار رفیعی بوده و به نوعی زمینه‌سازان ظهور حضرت حجت هستند.
   خانواده شهدای مدافع حرم زمینه‌سازان ظهورند

    عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: خانواده شهدای مدافع حرم دارای مقام بسیار رفیعی بوده و به نوعی زمینه‌سازان ظهور حضرت حجت هستند.

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، آیت ا... علی اکبر رشاد درمراسم جشن نیمه شعبان که با حضور جمع زیادی از خانواده شهدای مدافع حرم در محل شهرک تاریخی «مشهد دوست داشتنی» برگزار شد، اظهار کرد: با وجود این که تاریخ دقیقی را نمی‌توان برای ظهور حضرت مهدی(عج) معین کرد، اما برخی علایم ظهور را می‌توان درک کرد و در حال حاضر نیز برخی از این علایم مشاهده می‌شود.
   وی با اشاره به بیانات پیامبر مکرم اسلام(ص) در خصوص آینده عنوان کرد: ایشان عنوان کردند که نسلی از سرزمین ایران روزی قیام خواهند کرد که در مقابل ظلم و جور خواهند ایستاد و پرچم این مقاومت را به دست صاحب اصلی خود خواهند داد.
   عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی همچنین با اشاره به روایتی از امام رضا(ع) در خصوص مردم قم عنوان کرد: به فرموده ایشان، روزی معرفت و علم از شهر قم به سراسر نقاط عالم انتشار پیدا خواهد کرد و اگر قم این نقش را ایفا نکند، زمین در خود فروخواهد رفت.
   آیت ا... رشاد ملت ایران را دارای عزمی آهنین و راستین دانست و خاطرنشان کرد: این مردم با ادامه راه امام بزرگوار و رهبر فرزانه انقلاب به بالاترین قله‌ها صعود خواهند کرد.
   تعداد بازدید: 324
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .