•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 631
   کد: 126650
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
   شهردار منطقه ثامن مشهد خبر داد:

   بهره‌برداری از پروژه خیابان دوسطحی آیت‌ا... واعظ طبسی تا پایان سال

   پل خیابان یا خیابان دوسطحی آیت الله واعظ طبسی اولین خیابان دوطبقه‌ای است که در سطح شهر مشهد در دست اجرا است و پس از تکمیل آن، حرکت پیاده از قسمت زیرگذر و حرکت سواره از روگذر مسیر خواهد شد.
   بهره‌برداری از پروژه خیابان دوسطحی آیت‌ا... واعظ طبسی تا پایان سال

   شهردار منطقه ثامن مشهد از تکمیل و بهربر‌داری پروژه خیابان دوسطحی آیت‌ا... واعظ طبسی تا پایان سال خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمود عیدی با بیان این مطلب، گفت: در حال حاضر خیابان دوسطحی آیت ا... واعظ طبسی حدود 65 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در صورت تکمیل توافقات تهاتری پیمانکار و رفع معارضات انتظار می‌رود پروژه تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد.
   وی در ادامه بیان کرد: پروژه هم‌اکنون در مرحله اجرای سازه پل اصلی است و در طی سال جاری مراحل اجرای سازه میدان و نازک کاری باقی مانده، اجرایی خواهد شد.
   شهردار منطقه ثامن مشهد با بیان اینکه مبلغ 300 میلیارد ریال تاکنون هزینه شده است، اظهار کرد: کار احداث خیابان دوسطحی در فضایی به وسعت 500 متر طول از ابتدای خیابان شهید رجایی تا ابتدای ورودی صحن غدیر حرم مطهر را شامل می‌شود.
   عیدی، عرض پروژه را 32.5 متر طول خوانده و گفت: عابران پیاده در فاز 2 مکمل خیابان دوسطحی از خیابان شهید رجایی به کمک پله برقی و آسانسور به زیرگذر وارد می‌شوند و وارد یک فضای شهری طراحی شده می‌شوند.
   وی افزود: همچنین نوار نقاله‌هایی پیش‌بینی شده تا تردد عابران پیاده به ویژه سالمندان و کودکان را به سمت حرم مطهر با سهولت همراه سازد.
   شهردار منطقه ثامن مشهد با اشاره به اینکه در قسمت زیرین محور حرکت پیاده، تونل بتنی مشترک تاسیسات انرژی اجرا شده است، عنوان کرد: پل خیابان یا خیابان دوسطحی آیت الله واعظ طبسی اولین خیابان دوطبقه‌ای است که در سطح شهر مشهد در دست اجرا است و پس از تکمیل آن، حرکت پیاده از قسمت زیرگذر و حرکت سواره از روگذر مسیر خواهد شد.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 631
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .