•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 384
   کد: 126658
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
   مدیر فرهنگسرای کودک و آینده مشهد مقدس خبر داد:

   برگزاری مسابقه بین‌المللی نقاشی «مشهدالرضا(ع)، پایتخت فرهنگی جهان اسلام» با موضوع مسجد

   غرفه کودک در دبیرخانه مرکزی واقع در فرهنگسرای کودک و آینده در محل کوهسنگی، همه روزه از ساعت ۱۸ تا ۲۱ برای کودکان زائران داخلی، خارجی و مجاوران مهیاست.
   برگزاری مسابقه بین‌المللی نقاشی «مشهدالرضا(ع)، پایتخت فرهنگی جهان اسلام» با موضوع مسجد

   مدیر فرهنگسرای کودک و آینده مشهد مقدس از برگزاری مسابقه بین المللی نقاشی مشهد 2017 با موضوع مسجد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، حمید صادقی با اعلام این خبر عنوان کرد: غرفه‌های کودک در بطن و حاشیه شهر با موضوع مسابقه نقاشی بین المللی مشهد ۲۰۱۷ و با موضوع مسجد فعالیت می‌کند.
   وی افزود: در همین راستا و در مکان‌های خاص مانند درب غربی پارک ملت و در دبیرخانه مسابقه، برای کودکان فرصت نقاشی، عروسک گردانی و کاردستی ایجاد شده است.
   مدیر فرهنگسرای کودک و آینده با بیان اینکه در کنار تمامی جشن‌های دهه مهدویت که در سطح شهر برپاست، اقدام به برپایی غرفه کودک نیز کرده‌ایم، افزود: در این غرفه‌ها کودکان با استفاده از مربی در قالب نقاشی و کاردستی فعالیت می‌کنند.
   صادقی همچنین گفت: این غرفه‌ها همچنین در نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
   مدیر فرهنگسرای کودک و آینده تصریح کرد: غرفه کودک در دبیرخانه مرکزی واقع در فرهنگسرای کودک و آینده در محل کوهسنگی، همه روزه از ساعت ۱۸ تا ۲۱ برای کودکان زائران داخلی، خارجی و مجاوران مهیاست.
   وی خاطرنشان کرد: این غرفه‌ها تا پایان دهه مهدویت فعال است اما غرفه‌های واقع در نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» و دبیرخانه فرهنگسرای کودک و آینده در کوهسنگی تا پایان ماه رمضان که آخرین مهلت ارسال آثار به مسابقه بین المللی نقاشی مشهد ۲۰۱۷ (با موضوع مسجد) است، فعال می‌باشد.

    

   تعداد بازدید: 384
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .