•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 209
   کد: 126854
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
   روز گذشته صورت گرفت؛

   بازدید مسوولان سازمان بین‌المللی جایکا از پروژه‌های زیست محیطی مشهد

   این افراد از مرکز پایش آلاینده‌های زیست محیطی، تصفیه‌خانه‌های محلی، پروژه احیای کشف‌رود، بوستان وکیل‌آباد و کمربند سبز جنوبی مشهد بازدید کردند.
   بازدید مسوولان سازمان بین‌المللی جایکا از پروژه‌های زیست محیطی مشهد

   روز گذشته معاون دفتر سازمان جایکا در تهران به همراه دیگر مسوولان این سازمان بین‌المللی از پروژه‌های زیست محیطی مشهد بازدید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مدیر محیط زیست شهری شهرداری مشهد در این خصوص بیان کرد: دو نفر از مسوولان سازمان جایکا از پروژه‌های زیست محیطی مشهد بازدید کردند تا از نزدیک با این پروژه‌ها آشنا شوند.
   محمد پذیرا افزود: این افراد از مرکز پایش آلاینده‌های زیست محیطی، تصفیه‌خانه‌های محلی، پروژه احیای کشف‌رود، بوستان وکیل‌آباد و کمربند سبز جنوبی مشهد بازدید کردند.
   وی عنوان کرد: مسوولان سازمان جایکا به منظور افزایش همکاری‌ها با شهرداری مشهد به این شهر سفر کردند که در ادامه از پروژه‌های ساماندهی مشاغل شهری نیز بازدید خواهند کرد.
   مدیر محیط زیست شهری شهرداری مشهد گفت: در این بازدیدها پیشنهادات و نیازهای مدنظر که بتوان آنان را به صورت یک بسته برای تقاضای همکاری به جایکاه ارائه کرد مطرح شد.
   پذیرا در پایان خاطرنشان کرد: جایکا نام یک سازمان دولتی مستقل بین‌المللی در ژاپن است که در زمینه توسعه به دولت ژاپن و همچنین کشورهای در حال توسعه کمک می‌کند.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 209
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .