•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 162
   کد: 126859
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
   معاون دفتر سازمان جایکا در شهر تهران عنوان کرد:

   سازمان جایکا آمادگی همکاری با شهرداری مشهد در زمینه محیط زیست شهری را دارد

   برای فعالیت در حوزه مدیریت محیط زیست یکی از اولویت‌های سازمان جایکا کشور ایران است لذا براساس بازدیدهای میدانی علاقه‌مند هستیم در پروژه‌های آینده با شهرداری مشهد و کشور ژاپن مذاکره کنیم.
   سازمان جایکا آمادگی همکاری با شهرداری مشهد در زمینه محیط زیست شهری را دارد

   معاون دفتر سازمان جایکا در شهر تهران از آمادگی سازمان جایکا برای همکاری با شهرداری مشهد در زمینه محیط زیست شهری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، تاناکا هیرویوکی صبح امروز در نشست با معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد بیان کرد: در بازدید‌ که روز گذشته متوجه شدیم که شهرداری مشهد پروژه‌های بسیار خوبی در حوزه محیط زیست شهری اجرا کرده‌اند.
   وی افزود: در این راستا تمایل داریم در زمینه همکاری‌های مختلف سازمان جایکا و شهرداری مشهد مذاکره کنیم که این موضوع می‌تواند در زمینه همکاری‌های فنی و تکنولوژی‌های مختلف باشد.
   معاون دفتر سازمان جایکا در شهر تهران بیان کرد: برای فعالیت در حوزه مدیریت محیط زیست یکی از اولویت‌های سازمان جایکا کشور ایران است لذا براساس بازدیدهای میدانی علاقه‌مند هستیم در پروژه‌های آینده با شهرداری مشهد و کشور ژاپن مذاکره کنیم.
   هیرویوکی در خصوص همکاری در زمینه کاهش آلودگی هوا عنوان کرد: در حال حاضر در شهر تهران همکاری‌های فنی خود را در زمینه آلودگی هوا آغاز کردیم بنابراین برای آغاز همکاری با شهرداری مشهد در این زمینه نیاز است از جزییات طرح جامع کاهش آلودگی هوای مشهد استفاده کنیم.
   وی اضافه کرد: با توجه به این مهم قبل از اینکه به صورت رسمی از سوی شهرداری مشهد درخواست انجام شود مایل هستیم که به جمع‌بندی برسیم و همزمان با دفتر مرکزی در ژاپن نیز مذاکرات انجام خواهیم داد.
   فضای سبز مشهد بسیار مطلوب است
   معاون دفتر سازمان جایکا در شهر تهران در ادامه به زیبایی‌های شهر مشهد اشاره کرد و گفت: یکی از ویژگی‌های شهر مشهد سرسبز بودن آن است که بسیار چشم‌نواز می‌باشد.
   هیرویوکی عنوان کرد: همچنین شهر مشهد گلکاری‌های زیبایی دارد و در این زمینه طراحی فضای سبز آن بسیار مطلوب است.
   گفتنی است جایکا نام یک سازمان دولتی مستقل بین‌المللی در ژاپن است که در زمینه توسعه به دولت ژاپن و همچنین کشورهای در حال توسعه کمک می‌کند.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 162
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .