•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 299
   کد: 126875
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
   در سه و نیم سال فعالیت مدیریت شهری فعلی محقق شد:

   پیشرفت بیش از 50 درصدی احداث فاز یک کمربند جنوبی مشهد

   رکود موجود که در شهر مشهد نیز وجود دارد نتوانسته هیچ کدام از پروژه‌های شهرداری این شهر را به تعطیلی بکشاند به گونه‌ای که میانگین پیشرفت این پروژه‌ها از نظر حجم، عملیات اجرایی و هزینه باسایر دستگاه‌ها قابل مقایسه نیست.
   پیشرفت بیش از 50 درصدی احداث فاز یک کمربند جنوبی مشهد

   مدیر نظارت بر پروژه‌های عمرانی شهرداری مشهد مقدس گفت: پیشرفت فاز نخست کمربند جنوبی مشهد در طول سه و نیم سال این دوره از مدیریت شهری، 50.78 درصد بوده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمود ریحانی در مورد فعالیت‌های صورت گرفته حوزه فنی و عمران در این دوره از مدیریت شهری اظهار داشت: توجه به پروژه‌های زیرساختی و عمرانی در مشهد مقدس نسبت به دوره‌های گذشته و با وجود رکود حاکم بر جامعه با سرعت در حال پیگیری و اجرا می‌باشد.
   وی افزود: رکود موجود که در شهر مشهد نیز وجود دارد نتوانسته هیچ کدام از پروژه‌های شهرداری این شهر را به تعطیلی بکشاند به گونه‌ای که میانگین پیشرفت این پروژه‌ها از نظر حجم، عملیات اجرایی و هزینه باسایر دستگاه‌ها قابل مقایسه نیست.
   ریحانی عنوان کرد: یکی از بزرگترین پروژه‌های عمرانی شهرداری مشهد، احداث کمربند جنوبی است که پیشرفت این پروژه تا قبل از مهرماه سال 92 یعنی زمان آغاز به کار شورای چهارم، تنها 20.77 درصد بود.
   وی خاطرنشان کرد: این پروژه طی سه و نیم سال فعالیت این دوره از مدیریت شهری با پیشرفت 50.78 درصدی مواجه بوده است که در مجموع پیشرفت فیزیکی این پروژه در حال حاضر بالغ بر 71.55 درصد می‌باشد.
   احمد پورمفردی

   تعداد بازدید: 299
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .