•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 227
   کد: 126945
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
   مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری مشهد خبر داد:

   اهدای گل به شهروندان در تقاطع‌های منتخب سطح شهر مشهد

   علاوه بر نظارت پیمانکار بر گل‌فروشان سطح شهر این سازمان نیز با ایجاد گشت‌های مخصوص بر کار آنان نظارت می‌کند.
   اهدای گل به شهروندان در تقاطع‌های منتخب سطح شهر مشهد

   مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد گفت: در ایام خاص و در تقاطع‌های منتخب، با هدف ترویج فرهنگ اهدای گل، به شهروندان گل اهدا می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی بیان کرد: با توجه به اجرای طرح ساماندهی گل‌فروشان سطح شهر از آبان ماه سال 94، تاکنون 44 نیروی گل‌فروش در 40 تقاطع مختلف از جمله تقاطع بولوار کلاهدوز و سلمان فارسی، تقاطع بولوار خیام و بولوار فردوسی، تقاطع خیابان خیام و بولوار ملک آباد مستقر شده‌اند.
   وی در ادامه افزود: به منظور افزایش کیفیت و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، گل‌فروش‌های تقاطع‌های سطح شهر پس از گذراندن کلاس‌های آموزشی، با لباس‌های متحدالشکل، کارت شناسایی و با تایید این سازمان در تقاطع‌های سطح شهر اقدام به فروش گل می‌کنند.
   محبی با اشاره به اینکه قیمت شاخه‌های گل 5 تا 10 درصد ارزان‌تر از فروشگاه‌های گل در سطح شهر است، عنوان کرد: گل‌فروشان به صورت روزانه شاخه‌های گل را از محل تولید خریداری و در سه کیفیت مختلف قیمت‌گذاری و پس از نصب برچسب مخصوص منقش به آرم شهرداری و قیمت اقدام به فروش می‌کنند.
   مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد با تاکید بر نظارت مداوم این سازمان بر گل‌فروشان بیان کرد: علاوه بر نظارت پیمانکار بر گل‌فروشان سطح شهر این سازمان نیز با ایجاد گشت‌های مخصوص بر کار آنان نظارت می‌کند.
   وی در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر عرضه گل با قیمت مناسب، در برخی مناسبت‌ها و ایام خاص مانند نیمه شعبان با هدف ترویج فرهنگ اهدای گل، این نیروها اقدام به اهدا شاخه گل در تقاطع‌های منتخب شهر می‌کنند.
    

   تعداد بازدید: 227
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .