•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 505
   کد: 127020
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
   مدیر روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد در آیین اختتامیه مسابقه بزرگ «قطار شهرانه» خبر داد:

   حفاری 4 کیلومتری خط 3 قطار شهری مشهد

   شایسته نیست که در شهر امام رضا(ع)، ترافیک غوغا کند و آلودگی زیست محیطی هر روز بیشتر شود.
   حفاری 4 کیلومتری خط 3 قطار شهری مشهد

   مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد با اشاره به نامگذاری این شهر در سال 2017 به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام، گفت: تا سال 1404 جمعیت زائران شهر مشهد که در حال حاضر حدود 30 میلیون نفر در سال است، به افزون بر 50 میلیون نفر افزایش پیدا خواهد کرد و در همین راستا باید زیرساخت‌های مناسبی برای میزبانی در خورشان از میهمانان شهر امام رضا(ع) داشته باشیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مهدی رضوی‌کیا در آیین اختتامیه مسابقه بزرگ «قطار شهرانه» که با حضور جمع زیادی از دانش‌آموزان استان خراسان رضوی در محل تالار شهر مشهد برگزار شد، با اشاره به افتتاح فاز نخست خط 2 قطارشهری مشهد در سال گذشته اظهار کرد: این خط در 25 متری زمین در حال فعالیت است و خط 3 قطارشهری نیز با حفاری بیش از 4 کیلومتر در حال اجرا از دو جبهه است.
   وی با اشاره به حفاری خط 3 قطارشهری در درون آب عنوان کرد: در حال حاضر این خط از یک سمت تا نزدیکی‌های میدان جانباز و از سمت دیگر تا حوالی میدان شهدا پیشروی داشته است.
   مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد همچنین به هزینه 180 میلیارد تومانی اجرای هر کیلومتر از خطوط قطارشهری اضافه کرد: ما باید در کنار توجه به زیبایی‌های مختلف شهری به مباحث زیرساختی همچون خطوط ریلی نیز باید توجه ویژه کرد که در این زمینه نقش اقدامات فرهنگی نیز نباید نادیده گرفته شود.
   رضوی‌کیا با بیان اینکه ما در قبال زائران بارگاه منور رضوی وظایفی داریم که باید آنها را به خوبی انجام دهیم، عنوان کرد: شایسته نیست که در شهر امام رضا(ع)، ترافیک غوغا کند و آلودگی زیست محیطی هر روز بیشتر شود.

    

   تعداد بازدید: 505
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .