•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 284
   کد: 127021
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
   رییس اداره فرهنگی هنری آموزش و پرورش خراسان رضوی:

   تعامل شهرداری مشهد با آموزش و پرورش مثال‌زدنی است

   در حال حاضر پنل بزرگی از همکاری بین این دو نهاد بزرگ به وجود آمده که اتفاقات بسیار خوبی را نیز رقم زده است.
   تعامل شهرداری مشهد با آموزش و پرورش مثال‌زدنی است

   رییس اداره فرهنگی، هنری، اردوها، فضاهای پرورشی و فعالیت‌های فوق برنامه اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: تعامل شهرداری مشهد با آموزش و پرورش بسیار بالا و مثال‌زدنی است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، فرهاد قاسم‌پور در جریان آیین اختتامیه مسابقه بزرگ «قطار شهرانه» که با حضور جمع زیادی از دانش‌آموزان استان خراسان رضوی در محل تالار شهر مشهد برگزار شد، با تقدیر از شهرداری مشهد برای برپایی چنین برنامه‌ای اظهار کرد: در این مسابقه در قسمت نقاشی بیش از 5 هزار و 900 اثر و در قسمت انشا افزون بر 2 هزار و 550 اثر به دبیرخانه ارسال شد که در قیمت نقاشی 77 اثر و در قسمت انشا 33 اثر برگزیده انتخاب گردید.
   وی با اشاره به ارسال در مجموع بیش از 8 هزار اثر به مسابقه بزرگ «قطار شهرانه» عنوان کرد: این مسابقه یکی از برنامه‌های مشترک بین شهرداری مشهد و اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی بود که به خوبی به مرحله اجرایی رسید.
   رییس اداره فرهنگی، هنری، اردوها، فضاهای پرورشی و فعالیت‌های فوق برنامه اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی با اشاره به طرح‌های مشترک این مجموعه با شهرداری مشهد نظیر سازمان فرهنگی تفریحی و فرهنگسراهای تابعه این سازمان تصریح کرد: در حال حاضر پنل بزرگی از همکاری بین این دو نهاد بزرگ به وجود آمده که اتفاقات بسیار خوبی را نیز رقم زده است.

    

   تعداد بازدید: 284
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .