•  
   منبع خبر : 1000
   تعداد بازدید: 302
   کد: 127026
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
   به دنبال تماس شهروندان به مرکز ۱۳۷ عنوان شد؛

   جمع‌آوری دستفروشان اطرف حرم مطهر رضوی

   شهروند دیگری از ساکنان خیابان شهید اندرزگو ۹ نسبت به بسته شدن پارکینگ خیابان خسروی و ایجاد ترافیک بالا دراین محدوده گلایه داشت و خواستار بررسی موضوع شد که این مدیر شهری در پاسخ قول بررسی موضوع را داد.
   جمع‌آوری دستفروشان اطرف حرم مطهر رضوی

   معاون اجرایی شهرداری منطقه ثامن از جمع‌آوری دستفروش‌های اطراف حرم مطهر رضوی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، معاون اجرایی شهرداری منطقه ثامن با حضور در مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ به تماس‌های شهروندان پاسخ گفت و به بررسی مشکلات آنها پرداخت.
   در همین راستا شهروندی طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ از حضور دستفروشان در اطراف حرم مطهر رضوی گلایه داشت که رهنما در پاسخ به این شهروند گفت: شهرداری به صورت مداوم با دستفروشان در این محدوده برخورد می‌کند.
   یکی از شهروندان از کنده‌کاری مجدد آسفالت خیابان شهید کامیاب ۲۹ گلایه داشت و عنوان کرد: شهرداری با برنامه‌ریزی قبلی می‌تواند پروژه‌های خود را با کمترین هزینه انجام دهد و می‌توان از اسراف و دوباره کاری جلوگیری کرد.
   رهنما در پاسخ به این شهروند بیان کرد: این کنده‌کاری به دلیل اصلاح جدول این منطقه و به درخواست مردم انجام شده است.
   یکی از ساکنان خیابان شهید اندرزگو ۱۱ از نبود باکس زباله در این خیابان گلایه داشت که این مدیر شهری در پاسخ به این شهروند قول قرار دادن باکس زباله در انتهای خیابان را داد.
   یکی از ساکنان خیابان شهید کامیاب درخواست نصب سرعتگیر در این منطقه را داشت که این مدیر شهری در پاسخ اعلام کرد: محدوده مورد نظر در منطقه 3 قرار دارد که باید از به مسئولان آن منطقه اعلام نمایید اما لازم است بدانید نصب سرعتگیر نیازمند بازدید کارشناسان ترافیکی و هماهنگی با پلیس راهور است.
   شهروندان دیگری در تماس با مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ خواستار ایجاد مسیر عابر پیاده در محدوده چهارراه زرینه را داشت که رهنما در پاسخ به این شهروند گفت: ایجاد پل هوایی عابر پیاده در حیطه وظایف سازمان ترافیک شهردای مشهد است که باید موضوع را از آن مسیر دنبال نماید.
   یکی از ساکنان خیابان شارستان رضوی تقاضای بازسازی آسفالت این محدوده را داشت که این مدیر شهری در پاسخ به این شهروند گفت: روکش معابر این منطقه مطابق اولویت انجام شود.
   یکی از اهالی خیابان شهید نواب صفوی ۱۰ طی تماس با مرکز ۱۳۷ از شهرداری منطقه به جهت جمع‌آوری به موقع زباله‌ها و نظافت کامل تقدیر و تشکر کرد.
   شهروند دیگری از ساکنان خیابان شهید اندرزگو ۹ نسبت به بسته شدن پارکینگ خیابان خسروی و ایجاد ترافیک بالا دراین محدوده گلایه داشت و خواستار بررسی موضوع شد که این مدیر شهری در پاسخ قول بررسی موضوع را داد.

    

   تعداد بازدید: 302
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .