•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 475
   کد: 127059
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
   عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد در مراسم افتتاح سامانه تاکسی هوشمند بانوان مطرح کرد؛

   تاکسی ویژه بانوان نیاز امروز زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی

   یکی از نکات قابل توجه با ایجاد سامانه هوشمند تاکسی بانوان، اشتغال‌زایی برای بانوان شهر است که البته باید این سامانه با حمایت بیشتر گسترش بیشتری نیز پیدا کند.
   تاکسی ویژه بانوان نیاز امروز زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی

   عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با توجه به اینکه 70 درصد تقاضا برای تاکسی در شهر مشهد توسط بانوان است، تاکسی ویژه آنها نیاز امروز زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، فاطمه غیور در مراسم افتتاح سامانه تاکسی هوشمند بانوان که در مجتمع تابان مشهد برگزار شد، اظهار کرد: از آنجا که نیمی از جمعیت شهر را بانوان تشکیل می‌دهند و این افراد برای انجام امور زندگی و کارهای روزانه نیاز به تردد در شهر دارند، ایجاد تاکسی بانوان در شورای شهر مشهد پیگیری شد و امروز به ثمر نشست.
   وی افزود: بر اساس آمارهایی که سامانه‌های تاکسیرانی گرفته شده بیش از 70 درصد تقاضا برای تاکسی را بانوان تشکیل می‌دهند که قطعا سامانه تاکسی هوشمند بانوان مشهد با تبلیغاتی گسترده می‌تواند مورد توجه ویژه بانوان سطح شهر و حتی زائران قرار گیرد.
   غیور با تقدیر از اقدامات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد تصریح کرد: با توسعه وسایل حمل و نقل عمومی قطعا شاهد کاهش ترافیک و آلودگی هوا خواهیم بود.
   عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: یکی از نکات قابل توجه با ایجاد سامانه هوشمند تاکسی بانوان، اشتغال‌زایی برای بانوان شهر است که البته باید این سامانه با حمایت بیشتر گسترش بیشتری نیز پیدا کند.
   در ادامه انسیه غفوری شعرباف عضو دیگر هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد نیز عنوان کرد: تعداد بسیاری زیادی از زائران را بانوان تشکیل می‌دهند که قطعا برای تردد در سطح شهر از تاکسی ویژه بانوان استقبال می‌کنند اما باید برای استفاده هرچه بیشتر آنها اطلاع‌رسانی شود.
   سید زُهیر موسوی

    

   تعداد بازدید: 475
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .