•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 433
   کد: 127060
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
   معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبر داد:

   نوسازی 4500 تاکسی طی 3 سال گذشته

   در آینده نزدیک جشن نوسازی 4500 تاکسی نوسازی شده در این دوره از مدیریت شهری مشهد برگزار می‌شود و این تلاش قطعا با تلاش‌های سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد و حمایت‌های شورای اسلامی شهر رخ داده است.
   نوسازی 4500 تاکسی طی 3 سال گذشته

   معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: در این دوره از مدیریت شهری مشهد 4500 تاکسی نوسازی شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، هوشنگ غلام‌زاده در مراسم افتتاح سامانه تاکسی هوشمند بانوان که در مجتمع تابان مشهد برگزار شد، اظهار کرد: جامعه‌ای امروز موفق است که مردم آن مطالبه‌گر باشند و انصافا شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان مردم مباحث حمل و نقلی را در این دوره مطالبه کردند.
   وی افزود: در طی 3 سال گذشته که مسئولیت معاونت حمل و نقل و ترافیک را داشتم با حمایت‌های شورای اسلامی شهر مشهد بسیاری از این مطالبات پیگیری و به ثمر نشست که تاکسی ویژه بانوان نمونه‌ای از این موارد است.
   غلام‌زاده بیان کرد: در حوزه نوسازی تاکسی در شهر مشهد در طی 12 سال که دولت و بخش خصوصی حمایت داشتند تنها 1909 تاکسی در مشهد نوسازی شد اما در سال‌های 93 و 94 که حمایت‌هایی دولتی وجود نداشت شهرداری مشهد 2200 دستگاه تاکسی نوسازی کرد.
   معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: در این سال‌ها شهرداری مشهد با تفاهم‌نامه با خودروساز، بانک و ستاد سوخت در واقع نقش دولت را بازی کرد و به این موفقیت بزرگ دست یافت که البته خوشبختانه در سال 95 با حمایت دولت نیز توانستیم حدود 2300 تاکسی را در شهر مشهد نوسازی کنیم.
   غلام‌زاده عنوان کرد: در آینده نزدیک جشن نوسازی 4500 تاکسی نوسازی شده در این دوره از مدیریت شهری مشهد برگزار می‌شود و این تلاش قطعا با تلاش‌های سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد و حمایت‌های شورای اسلامی شهر رخ داده است.
   سید زُهیر موسوی

    

   تعداد بازدید: 433
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .