•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 376
   کد: 127080
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۸
   با استقبال پرشور شهروندان؛

   جشنواره «سلامت» در منطقه 4 مشهد برگزار شد

   مسابقات ورزشی کودکان، نمایشگاه بهداشت فردی، غرفه جمع‌آوری خاطرات سالمندان و... از غرفه‌های فعال در این جشنواره بودند.
   جشنواره «سلامت» در منطقه 4 مشهد برگزار شد

   شهردار منطقه 4 مشهد از برگزاری جشنواره سلامت در منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید کمال‌الدین شاهچراغی بر اهمیت سلامتی در زندگی آحاد جامعه و نقش انسان سالم در شکل‌دهی جامعه سالم تأکید و اظهار کرد: به منظور ارتقای سطح آگاهی شهروندان در زمینه سلامتی و تندرستی جسمی و روحی و افزایش روحیه نشاط و شادابی، جشنواره‌ای با عنوان سلامت در این منطقه برگزار گردید.
   وی افزود: این جشنواره با موضوعات و برنامه‌های مختلف در خصوص سلامتی و بهداشت فردی در بوستان سرو واقع در طبرسی شمالی 3 به مدت سه روز برگزار شد.
   شهردار منطقه 4 مشهد بیان اینکه جشنواره سلامت با استقبال گسترده شهروندان همراه بود، خاطرنشان کرد: شهروندان در این جشنواره که با مشارکت مرکز بهداشت شماره 2 و بر اساس شورای اجتماعی محله میثم برگزار گردید از خدمات ارائه شده، استفاده کردند.
   شاهچراغی ادامه داد: شهروندان در این ایستگاه علاوه بر استفاده از غرفه‌های کنترل دیابت، فشار خون، قد و وزن، از مشاوره رایگان تغذیه و خانواده نیز بهره‌مند شدند و در خصوص تفکیک و بازیافت زباله آموزش‌های لازم را دیدند.
   وی در پایان در خصوص غرفه‌های این جشنواره تصریح کرد: مسابقات ورزشی کودکان، نمایشگاه بهداشت فردی، غرفه جمع‌آوری خاطرات سالمندان و... از غرفه‌های فعال در این جشنواره بودند.

    

   تعداد بازدید: 376
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .