•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 755
   کد: 127924
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۳/۱۱
   دبیر کل اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی عنوان کرد:

   عضویت 230 شبکه از 36 کشور جهان در اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی

   در این اجلاس تا به امروز حضور 2 وزیر از کشورهای سوریه و عراق قطعی شده که به دنبال حضور سایر وزرای کشورهای اسلامی نیز هستیم از طرفی نیز مانند سایر افتتاحیه این اجلاس رایزنی برای حضور یکی از سران قوا در حال انجام است.
   عضویت 230 شبکه از 36 کشور جهان در اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی

   دبیر کل اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی از عضویت 230 شبکه از 36 کشور جهان در این اتحادیه خبر داد.

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت‌الاسلام علی کریمیان در نشست مشترک شورای سیاستگذاری اجلاس رادیو و تلویزیون کشورهای اسلامی که در سالن شهدای شهرداری مشهد برگزار شد، اظهار کرد: در مقطعی دوستان صدا و سیما و سایر دوستان به این نتیجه رسیدند که باید صداهایی را در کشورهای دیگر در اختیار داشته باشیم تا از جبهه مقاومت، جمهوری اسلامی و آرمان‌های امام خمینی (ره) دفاع کنیم.
   وی افزود: بر همین اساس شبکه‌هایی در دیگر کشورها راه‌اندازی شد و قرار بر این شد هم‌افزایی و تعامل با شبکه‌های مختلف و همسو با جمهوری اسلامی داشته باشیم که در اولین اجلاسیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی 78 شبکه از 13 کشور جهان حضور پیدا کردند که امروز در دهمین سال تشکیل این اتحادیه 230 شبکه رادیویی و تلویزیونی از 36 کشور جهان عضو اتحادیه هستند.
   کریمیان بیان کرد: از طرفی ما به این نتیجه رسیدیم در انتقال پیام و اندیشه انقلاب اسلامی نیازمند مکمل‌های در حوزه رسانه از جمله بازار فیلم اسلامی هستیم زیرا بازارهای مختلفی در عرصه محصولات سینمایی و رادیو و تلویزیونی وجود دارد و جای محصولات پاک کاملا خالی است و در این راستا بازار فیلم اسلامی راه‌اندازی شد.
   دبیر کل اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی گفت: یکی دیگر از اقدامات برگزاری جشنواره اتحاد برای رقابت سالم شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی با یکدیگر بوده است.
   وی خاطرنشان کرد: ششمین نمایشگاه فنی و در حوزه فضای مجازی نیز با توجه به اینکه امسال روند رسانه به سمت شبکه‌های اجتماعی است، در اتحادیه فعال و امسال دومین نشست فعالات عرصه فضای مجازی نیز برگزار می‌شود.
   کریمیان با بیان اینکه این اتحادیه ظرفیت‌های بسیار خوبی را از زمان تاسیس ایجاد کرده، عنوان کرد: این مجموعه تنها مجموعه‌ای است که از جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت دفاع میکند و اقدامات ارزشمندی را انجام داده‌اند و اگر نبودند صدای مردم مظلوم یمن و بحرین به جایی نمی‌رسید.
   دبیر کل اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی یادآور شد: در اجلاس رادیو و تلویزیون‌های اسلامی در شهر مشهد تا به امروز حضور 2 وزیر از کشورهای سوریه و عراق قطعی شده که به دنبال حضور سایر وزرای کشورهای اسلامی نیز هستیم از طرفی نیز مانند سایر افتتاحیه این اجلاس رایزنی برای حضور یکی از سران قوا در حال انجام است.
   وی در پایان اظهار کرد: امیدواریم این اجلاس سبب معرفی بیشتر ظرفیت‌های شهر مشهد در رسانه‌های مختلف جهان اسلامی باشد و از طرفی نیز موسسات مشهدی نیز می‌توانند آثار و محصولات خود را در این اجسلاس ارائه دهند.
   سید زُهیر موسوی

    

   تعداد بازدید: 755
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .