•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 640
   کد: 128597
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۳/۲۲

   دبیر شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد منصوب شد

   از مهم‌ترین برنامه‌های مد نظر معاونت فرهنگی برای دبیرخانه شورای اجتماعی محلات مشهد، تکمیل و نهایی نمودن اسناد ارتقای محلات مشهد، تولید کتاب محله، بهره‌برداری از سایت محلات و به نتیجه رساندن ایده‌های اعضاء شوراهای اجتماعی محلات و شهروندان در طرح محله آباد با همکاری معاونت‌ها و ادارات تخصصی شهرداری مناطق است.
   دبیر شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد منصوب شد

   با حکمی از سوی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مقدس، دبیر شورای اجتماعی محلات منصوب شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، وحید جلیلی، معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار مشهد طی حکمی، دبیر شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد را منصوب کرد
   در این حکم، مجید عسکری به ‌عنوان دبیر شورای اجتماعی محلات معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد منصوب و از تلاش‌های حامد قریانی قدردانی شد.
   مجید عسکری پیش‌ از این به‌عنوان معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه دوازده شهرداری مشهد فعالیت می‌کرد.
   شایان ذکر است، از مهم‌ترین برنامه‌های مد نظر معاونت فرهنگی برای دبیرخانه شورای اجتماعی محلات مشهد، تکمیل و نهایی نمودن اسناد ارتقای محلات مشهد، تولید کتاب محله، بهره‌برداری از سایت محلات و به نتیجه رساندن ایده‌های اعضاء شوراهای اجتماعی محلات و شهروندان در طرح محله آباد با همکاری معاونت‌ها و ادارات تخصصی شهرداری مناطق است.

    

   تعداد بازدید: 640
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .