•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 599
   کد: 128630
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۳/۲۳
   مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد خبر داد:

   کاهش سرفاصله زمانی خط 2 قطار شهری مشهد به 10 دقیقه

   هم‌اکنون 2 رام قطار توسط شرکت واگن سازی تهران آماده شده و در حال حمل به مشهد است.
   کاهش سرفاصله زمانی خط 2 قطار شهری مشهد به 10 دقیقه

   مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد با اشاره به ساخت واگن‌های جدید برای خط 2، گفت: سرفاصله زمانی رسیدن قطار به ایستگاه (هدوی) در خط 2 قطار شهری به 10 دقیقه کاهش خواهد یافت.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کیانوش کیامرز با بیان این مطلب، اظهار کرد: در حال حاضر 4 رام قطار در فاز اول خط 2 در مدار بهره‌برداری قرار دارد و بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته بنا بود 2 رام دیگر نیز تا دوازدهم خردادماه تحویل شرکت قطار شهری مشهد شود که با تاخیر یک هفته‌ای همراه شد.
   وی با تاکید بر اینکه تا پایان خردادماه امسال 2 رام قطار در مشهد حاضر است، عنوان کرد: در نتیجه 6 رام قطار برای 8 کیلومتر از فاز اول خط 2 وجود دارد که انتظار می‌رود سرفاصله زمانی رسیدن قطار به ایستگاه را در خط 2 قطار شهری به 10 دقیقه کاهش دهد. این امر به معنی رسیدن به سرفاصله مورد انتظار است.
   مدیر عامل شرکت قطار شهری مشهد با رد این موضوع که در ارسال واگن‌های خط 2 تاخیر وجود دارد، اظهار کرد: هم‌اکنون 2 رام قطار توسط شرکت واگن سازی تهران آماده شده و در حال حمل به مشهد است.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 599
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .