•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 492
   کد: 128705
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۳/۲۴
   برنامه‌های پر و پیمان تربیت بدنی همگانی شهرداری مشهد در رمضان 96:

   برگزاری کوهپیمایی از افطار تا سحر با حضور 13 هزار شهروند مشهدی

   یکی از برنامه‌های در حال برگزاری این ایام، مسابقات فوتبال جام بچه‌های مسجد از افطار تا سحر در اماکن عمومی محلات می‌باشد که با حضور 1400 تیم در حال برگزاری بوده و فینال این مسابقات نیز در زمین چمن پارک ملت برگزار خواهد شد.
   برگزاری کوهپیمایی از افطار تا سحر با حضور 13 هزار شهروند مشهدی

   قائم مقام معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مقدس از برگزاری برنامه کوهپیمائی از افطار تا سحر با حضور 13 هزار نفر از شهروندان مشهدی در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، میثم مرادی با اعلام این خبر افزود: مدیریت تربیت بدنی همگانی شهرداری مشهد نیز همانند سایر حوزه‌های معاونت فرهنگی، برنامه‌های متنوعی را برای ماه مبارک رمضان سال جاری برنامه‌ریزی و در حال اجرا دارد.
   وی افزود: یکی از برنامه‌های در حال برگزاری این ایام، مسابقات فوتبال جام بچه‌های مسجد از افطار تا سحر در اماکن عمومی محلات می‌باشد که با حضور 1400 تیم در حال برگزاری بوده و فینال این مسابقات نیز در زمین چمن پارک ملت برگزار خواهد شد.
   قائم مقام معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مقدس ادامه داد: همچنین برنامه کوهپیمایی از افطار تا سحر و اردوی خانوادگی به مدت 13 شب برگزار می‌شود که با حضور 1000 در هر شب، مجموعا 13 هزار نفر در این برنامه که محل برگزاری آن پارک خورشید می‌باشد حضور خواهند داشت.
   مرادی اشاره به برگزاری پویش راهپیمایی روز قدس نیز عنوان کرد: پوشش دعوت از ورزشکاران برای حضور در راهپیمائی روز قدس در شبکه‌های اجتماعی و اعزام 100 دستگاه اتوبوس از سالن‌های ورزشی شهرداری نیز برنامه‌ریزی شده است.
   وی بیان داشت: برگزاری مسابقات منطقه‌ای بسکتبال و والیبال نشسته جانبازان و معلولان با حضور نوجوانان و جوانان در قالب 500 تیم در دست اجراست.
   مرادی با اشاره به اینکه زمین‌های روباز و سالن‌های ورزشی شهرداری از افطار تا سحر فعالیت می‌نمایند، ادامه داد: این زمین‌ها و سالن‌ها مجموعا در 6000 نوبت، پذیرای 150 هزار نفر برنامه از شهروندان خواهند بود.
   قائم مقام معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مقدس گفت: همچنین 20 برنامه با موضوع پاتوق‌های ورزشی و اجتماعی با موضوعات دینی، ورزشی، تولیدات خانگی و اقتصاد مقاومتی نیز در سالن‌های ورزشی سطح شهر در حال اجرا می‌باشد.
   وی افزود: جلسات قرآنی ورزشکاران نیز در سالن‌های ورزشی توسط ورزشکاران در طول این ماه مبارک برگزار می‌شود.
   احمد پورمفردی

   تعداد بازدید: 492
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .