•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 449
   کد: 128737
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۳/۲۵
   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد خبر داد:

   پیشرفت 70 درصدی پارک سوار وکیل‌آباد

   پارک‌سوارها در پایانه‌های اتوبوسرانی، ایستگاه‌های قطار شهری و مبادی ورودی شهر احداث می‌شود تا مردم با پارک خودروهای خود از طریق وسایل حمل و نقل عمومی سفرهای درون شهری خود را انجام دهند.
   پیشرفت 70 درصدی پارک سوار وکیل‌آباد

   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: پارک سوار وکیل‌آباد واقع در ایستگاه ایانی خط یک قطار شهری مشهد با پیشرفت 70 درصدی در دست احداث است.
   سید علی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد در ارتباط با توسعه پارک‌سوارها در شهر مشهد اظهار کرد: با توجه به مطالعات جامع حمل و نقل مشهد و با مصوبه شورای اسلامی شهر برای کمک به ترافیک هسته مرکزی شهر یکی از برنامه‌ها پارک خودروها در پارک‌سوارها بوده است.
   وی افزود متأسفانه این مهم در گذشته مغفول مانده بود اما با اقدامات همکاران ما در سازمان پایانه‌های شهرداری مشهد و مأموریت‌هایی که بر عهده سازمان گذشته شد، خوشبختانه این مهم در شب قدر سال گذشته اجرایی شد.
   حسینی بیان کرد: در شب قدر سال گذشته مجموعاً حدود 3 هزار خودرو در لیالی قدر از پارک سوار پایانه امام رضا (ع) استفاده کردند و امسال نیز شاهد استقبال شهروندان بوده‌ایم که در واقع با این اقدام شهروندان با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به حرم مطهر مشرف شدند که سبب کاهش ترافیک در هسته مرکزی شهر شد.
   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد تصریح کرد: پارک‌سوارها در پایانه‌های اتوبوسرانی، ایستگاه‌های قطار شهری و مبادی ورودی شهر احداث می‌شود تا مردم با پارک خودروهای خود از طریق وسایل حمل و نقل عمومی سفرهای درون شهری خود را انجام دهند.
   به گفته حسینی، در این راستا اولین پارک سوار در انتهای بولوار وکیل‌آباد و ایستگاه قطار شهری با پیشرفت 70 درصدی به صورت شبانه‌روزی و با سرعت در دست احداث است.
   سید زُهیر موسوی

    

   تعداد بازدید: 449
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .