•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 448
   کد: 128778
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۳/۲۵
   با درخواست شهرداران مناطق محقق می‌شود؛

   راه‌اندازی مجدد کارگروه مدیریت واحد شهری با محوریت دستگاه قضایی و شهرداری مشهد و حضور دستگاه‌های مرتبط

   در این کارگروه همه دستگاه‌های مرتبط با حوزه مدیریت شهری و دستگاه قضایی حضور خواهند داشت.
   راه‌اندازی مجدد کارگروه مدیریت واحد شهری با محوریت دستگاه قضایی و شهرداری مشهد و حضور دستگاه‌های مرتبط

   دبیر شورای شهرداران مناطق شهرداری مشهد گفت: با درخواست شهرداران مناطق در حال پیگیری برای راه اندازی مجدد کارگروه مدیریت واحد شهری با حضور معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادسرا هستیم .
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، حسین حسامی در مورد جلسه این هفته شورای شهرداران مناطق اظهار کرد: این جلسه شورای شهرداران مناطق با حضور قاضی بخشی محبی، معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد بر گزار شد.
   وی افزود: در ابتدای این جلسه شهرداران مناطق به بیان موضوعات مرتبط شهرداری با حوزه‌های قضایی پرداختند.
   دبیر شورای شهرداران مناطق شهرداری مشهد تصریح کرد: از جمله مسایل مطرح شده از سوی شهرداران مناطق می‌توان به گودبرداری‌های بزرگ غیراصولی و خطری، ادامه فعالیت مالکان پس از دستورات توقف دیوان عدالت اداری، صدور حکم ورود شبانه، ایرادات موجود در نحوه اجرای آرای فک پلمب، نحوه پیگیری خانه‌های تاریخی خطری منطقه ثامن اشاره کرد.
   حسامی ادامه داد: همچنین در این جلسه در مورد موضوعاتی مانند مشکلات بین پیمانکاران و شهرداری، بیمه‌های مسئولیت مدنی، نحوه مبارزه با زمین‌خواری، افزایش اختیارات مسئولین حقوقی شهرداری‌های مناطق، نحوه اعمال ماده 8 و 9 و همچنین ماده 110 قانون شهرداری‌ها بحث و تبادل نظر شد.
   وی بیان کرد: در این جلسه درخواست فعال شدن مجدد کارگروه مدیریت واحد شهری از سوی شهرداران مناطق مطرح شد که این موضوع را تا رسیدن به نتیجه دنبال خواهیم کرد.
   دبیر شورای شهرداران مناطق شهرداری مشهد گفت: در این کارگروه همه دستگاه‌های مرتبط با حوزه مدیریت شهری و دستگاه قضایی حضور خواهند داشت.
   حسامی با اشاره به تعامل خوب دستگاه قضایی با شهرداری مشهد، ادامه داد: در این جلسه تاکید قاضی بخشی محبی بر این بود که باید شهرداران مناطق به جای اینکه وقت خود را برای پیگیری امور قضایی صرف کنند، باید به صورت کامل به کار تخصصی و مدیریتی خود در شهرداری بپردازند که دستگاه قضایی نیز در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.
   احمد پورمنفردی

    

   تعداد بازدید: 448
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .