•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 526
   کد: 128785
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۳/۲۵
   در پی حادثه امروز در بولوار پیروزی؛

   شهردار منطقه 9 مشهد: عدم رعایت ضوابط ایمنی در گودبرداری علت تخریب ساختمان بوده است

   در این ارتباط باید مهندس ناظر و مالک پاسخگوی این اقدام باشند البته خوشبختانه در این حادثه به دلیل اینکه ملک مجاور انبار شرکتی بوده، تلفات جانی نداشته است.
   شهردار منطقه 9 مشهد: عدم رعایت ضوابط ایمنی در گودبرداری علت تخریب ساختمان بوده است

   شهردار منطقه 9 مشهد گفت: عدم رعایت ضوابط ایمنی در گودبرداری بر اساس مجوز سازمان نظام مهندسی سبب تخریب امروز ساختمان واقع در بولوار پیروزی شد.
   حسنعلی رجب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگاری پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد در ارتباط با تخریب ساختمانی در بولوار پیروزی مشهد اظهار کرد: این ساختمان در حاشیه بولوار پیروزی در مقابل سینما پیروزی قرار داشت.
   وی افزود: این ملک در سال گذشته پروانه ساخت خود را دریافت کرده بود و برای گودبرداری نیز درخواست مجوز کرد که ما نامه آن را به نظام مهندسی ارجاع داده و این سازمان نیز با گودبرداری ساختمان موافقت کرده بود.
   رجب‌زاده بیان کرد: در مجوز گودبرداری دقیقاً موارد ایمن‌سازی و مسایل فنی به صورت دقیق قید شده که متأسفانه مالک و مهندس ناظر توجه لازم را نداشته‌اند ضمن اینکه اداره نظارت شهرداری منطقه 9 در 23 خردادماه جاری به دلیل عدم ایمنی برای گودبرداری به مالک اخطار داده بود.
   شهردار منطقه 9 مشهد تصریح کرد: در این ارتباط باید مهندس ناظر و مالک پاسخگوی این اقدام باشند البته خوشبختانه در این حادثه به دلیل اینکه ملک مجاور انبار شرکتی بوده، تلفات جانی نداشته است.
   وی در پایان تأکید کرد: عدم رعایت ایمنی مندرج در مجوز گودبرداری سازمان نظام مهندسی توسط مالک و مهندس ناظر منجر به این حادثه شده است.
   سید زُهیر موسوی
    

   تعداد بازدید: 526
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .