•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 204
   کد: 128930
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۳/۲۹
   در شب‌های قدر صورت گرفت؛

   ارائه خدمات رایگان به 3500 خودرو در پارکینگ پایانه امام رضا(ع)

   در شب اول قدر 829 خودرو، شب دوم قدر 1603 خودرو و شب سوم 1026 خودرو و در مجموع 3458 خودرو در این 3 شب از خدمات رایگان پارکینگ امام رضا (ع) استفاده کردند.
   ارائه خدمات رایگان به 3500 خودرو در پارکینگ پایانه امام رضا(ع)

   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: در شب‌های قدر ارائه خدمات رایگان به 3458 خودرو در پارکینگ پایانه و پارک‌سوار امام رضا (ع) ارائه شد.
   سید علی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد در ارتباط با خدمات‌رسانی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد در شب‌های قدر اظهار کرد: با توجه به مطالعات جامع حمل و نقل مشهد و با مصوبه شورای اسلامی شهر برای کمک به ترافیک هسته مرکزی شهر یکی از برنامه‌ها، پارک خودروها در پارک‌سوارها و پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد در نظر گرفته شده است.
   وی افزود: سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد در این راستا برنامه‌هایی را در نظر گرفته و به برکت شب‌های قدر این برنامه را از سال گذشته آغاز کردیم که شهروندان برای ورود به هسته مرکزی وسایل نقلیه خود در مبادی ورودی پارک کنند و از آنجا با وسایل حمل و نقل عمومی به مرکز شهر مراجعه کنند.
   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد بیان کرد: با توجه به دسترسی آسان شهروندان به پایانه امام رضا (ع) و از طرفی دسترسی آسان این پایانه به حرم مطهر رضوی در سال گذشته با استقبال خوبی از سوی شهروندان نیز مواجه شد.
   حسینی تصریح کرد: امسال نیز در شب‌های قدر از افطار تا سحر به صورت رایگان پذیرای شهروندان در پارک‌سوار پایانه امام رضا(ع) بودیم که با استقبال خوبی از شوی شهروندان همراه بود.
   وی اضافه کرد: در شب اول قدر 829 خودرو، شب دوم قدر 1603 خودرو و شب سوم 1026 خودرو و در مجموع 3458 خودرو در این 3 شب از خدمات رایگان پارکینگ امام رضا (ع) استفاده کردند.
   سید زُهیر موسوی

    

   تعداد بازدید: 204
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .