•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 176
   کد: 128932
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۳/۲۹
   تا ابتدای تیرماه جاری صورت می‌گیرد؛

   ثبت‌نام تخصیص سوخت ناوگان بار شهری مشهد با سوخت دیزلی

   صاحبان خودروهای باری باید هرچه زودتر برای ساماندهی اختصاص سوخت گازوئیلی خودروهای خود به سایت یاد شده مراجعه و ثبت‌نام کنند چرا که براساس مصوبه هیئت وزیران در صورت عدم ثبت‌نام ناوگان،‌ به‌صورت مرحله‌ای سهمیه ناوگانی که ثبت‌نام نکرده‌اند، کاهش می‌یابد.
   ثبت‌نام تخصیص سوخت ناوگان بار شهری مشهد با سوخت دیزلی

   سخنگوی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون‌شهری و حومه شهرداری مشهد از ثبت‌نام تخصیص سوخت ناوگان بار شهری با سوخت دیزلی تا اول تیرماه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سیدمهدی کمالی ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای مصوبه هیئت وزیران در خصوص تخصیص سوخت ناوگان دیزلی بر اساس پیمایش، سامانه ثبت‌نام ساماندهی و تخصیص سوخت به ناوگان حمل بار درون‌شهری با هدف یکپارچه‌سازی و مدیریت نظام حمل و نقل بار درون‌شهری و به صورت متمرکز در کشور راه‌اندازی شده است.
   وی افزود: بر این اساس مالکان ناوگان باری سنگین درون‌شهری در کشور برای دریافت سوخت تا اول تیرماه سال جاری مجاز به ثبت‌نام در این سامانه هستند.
   کمالی یادآور شد: با اجرای این طرح قرار است طبق ضوابط قانونی تمام ناوگان گازوئیل سوز باری درون‌شهری در سطح کشور ساماندهی شوند تا سهمیه سوخت بر اساس پیمایش به آنها اختصاص یابد.
   سخنگوی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون‌شهری و حومه شهرداری مشهد اظهار کرد: در مرحله نخست، شناسایی ناوگان در دستور کار قرار گرفته است و مالکان ناوگان باری گازوئیل سوز که در درون شهرها بار جابه‌جا می‌کنند، با مراجعه به سایت utcms.ir باید اطلاعات خود را ثبت کنند.
   کمالی تصریح کرد: صاحبان خودروهای باری باید هرچه زودتر برای ساماندهی اختصاص سوخت گازوئیلی خودروهای خود به سایت یاد شده مراجعه و ثبت‌نام کنند چرا که براساس مصوبه هیئت وزیران در صورت عدم ثبت‌نام ناوگان،‌ به‌صورت مرحله‌ای سهمیه ناوگانی که ثبت‌نام نکرده‌اند، کاهش می‌یابد.
   وی در پایان ضمن اشاره به این مسئله که در صورت داشتن پروانه فعالیت از یکی از شهرداری‌های کشور نیازی به ثبت‌نام در این سامانه نیست، خاطرنشان کرد: طبق ماده ۱۵ دستورالعمل مدیریت حمل و نقل بار درون‌شهری و حومه، دارندگان ناوگان تنها باید از یکی از شهرداری‌های کشور برای ناوگان خود پروانه فعالیت دریافت نمایند و این پروانه در کل کشور دارای اعتبار بوده و نیازی به دریافت پروانه مجدد از سایر شهرداری‌ها نیست.

    

   تعداد بازدید: 176
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .