•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 318
   کد: 128997
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۳/۲۹
   از ابتدای تیرماه صورت می‌گیرد؛

   آغاز ثبت‌نام سبد حمایتی بیمه تکمیلی تاکسیرانان مشهدی

   خانواده تاکسیرانان شامل تخفیف 85 درصدی نمی‌شوند اما می‌توانند مبلغ حق بیمه را به صورت اقساطی پرداخت نمایند.
   آغاز ثبت‌نام سبد حمایتی بیمه تکمیلی تاکسیرانان مشهدی

   مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: از ابتدای تیرماه ثبت‌نام سبد حمایتی بیمه تکمیلی تاکسیرانان مشهدی آغاز می‌شود.
   سید مهدی علوی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد در خصوص بیمه تکمیلی تاکسیرانان اظهار کرد: تمام سعی و تلاش ما در سازمان هویت بخشی بیشتر به تاکسیرانان مشهدی بوده که این اقدامات نیز در این راستا به انجام رسیده است.
   وی افزود: این بیمه تکمیلی با تخفیفات ویژه به تاکسیرانان ارائه می‌شود به‌گونه‌ای که 85 درصد سهم سازمان و تنها 15 درصد سهم تاکسیران خواهد بود.
   مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد در ارتباط با بیمه تکمیلی خانواده تاکسیرانان نیز گفت: خانواده تاکسیرانان شامل تخفیف 85 درصدی نمی‌شوند اما می‌توانند مبلغ حق بیمه را به صورت اقساطی پرداخت نمایند.
   علوی مقدم بیان کرد: تاکسیرانان برای ثبت‌نام با در اختیار داشتن دفترچه تاکسیرانی، کارت ملی، شناسنامه و دفترچه بیمه میتوانند به یکی از مکان های واحد خدمات سازمان تاکسیرانی، تعمیرگاه تاکسیرانی واقع در جاده سرخس، دفتر پیشخوان دولت واقع بین فدائیان اسلامی 19 و 21 و یا دفتر پیشخوان دولت واقع در استقلال 6 و 8 مراجعه نمایند.
   سید زُهیر موسوی
    

   تعداد بازدید: 318
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .