•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 342
   کد: 129759
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۱۱
   رییس هئیت رسانه‌ای سوریه:

   رسانه شمشیر برنده است و قلم می‌تواند حق را تسخیر کند

   شاید صهیونیست‌ها به دنبال سیطره بر جهانیان باشند. اما امروز باید به دنبال راهکارهایی باشیم که وحدت دنیای اسلام را تحکیم بخشد همچنین باید بر مسئله مشخص کردن هدف تاکید کنیم.
   رسانه شمشیر برنده است و قلم می‌تواند حق را تسخیر کند

   رییس هئیت رسانه‌ای سوریه گفت: رسانه‌ها شمشیر برنده هستند و قلم می‌تواند حق را تسخیر کند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، خالد نجعر با بیان این مطلب در نهمین اجلاس «مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های کشورهای اسلامی» که در سالن همایش‌های صدا و سیمای خراسان رضوی(صبا) برگزار شد، اظهار کرد: اگر کسی صاحب قلم و شایستگی است، می‌تواند روشن گری کند. امروز نبرد تمدنی میان مردم یمن و دشمنانش است و در این بین رسانه‌ها شمشیر برنده هستند و قلم می‌تواند حق را تسخیر کند.
   وی با اشاره به اینکه نشانه‌های وحدت بین فلسطینیان بروز کرده، افزود: باید در برابر مسئولیت‌های سنگینی که بر دوش ما قرار داده شده، احساس مسئولیت کنیم و در برابر توطئه‌های دشمنانمان مردانه بایستیم.
   رییس هیئت رسانه‌ای سوریه خاطر نشان کرد: این اجلاس فرصت خوبی برای بررسی مصوبه‌های قبلی است و کمکی است که برنامه‌ریزی‌های صحیح در خصوص آینده انجام دهیم.
   نجعر ادامه داد: شاید صهیونیست‌ها به دنبال سیطره بر جهانیان باشند. اما امروز باید به دنبال راهکارهایی باشیم که وحدت دنیای اسلام را تحکیم بخشد همچنین باید بر مسئله مشخص کردن هدف تاکید کنیم.
   وی با اشاره به بروز نبرد تمدنی میان مردم یمن و دشمنانشان، ابراز کرد: یمن دارای سابقه تاریخی و فرهنگی بالایی است و به دنبال احیای فرهنگ تمدنی اسلام بود. اما امروز مسئله یمن به یکی از نقشه‌های شوم استکبار جهانی تبدیل شده است.
   نجمه کیشی

    

   تعداد بازدید: 342
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .