•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 158
   کد: 129956
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۱۴
   دبیرکل اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های کشورهای اسلامی:

   ظرفیت‌های شهر مشهد می‌تواند تشنگان معرفت را سیراب کند

   امیدواریم فرصتی برای معرفی شهر مشهد به خصوص ظرفیت‌های آستان قدس و ظرفیت‌های فرهنگی و معنوی که می‌تواند تبدیل به برنامه‌هایی شود که تشنگان معرفت را سیراب نماید، فراهم شود و از طرفی امیدواریم این فضای تعامل و ظرفیت‌ها در اینجا فراهم و مستمر باشد.
   ظرفیت‌های شهر مشهد می‌تواند تشنگان معرفت را سیراب کند

   دبیر کل اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های کشورهای اسلامی گفت: ظرفیت‌های مشهد، آستان قدس رضوی، فرهنگی و معنوی می‌تواند تبدیل به برنامه‌هایی شود که تشنگان معرفت را سیراب کند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت‌الاسلام علی کریمیان در اختتامیه نهمین اجلاس رادیو و تلویزیون‌های کشورهای اسلامی که در سالن همایش‌‎های صداوسیمای مرکز خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: در طی 3 روز گذشته شاهد افتتاح هفتمین بازار فیلم اسلامی بودیم که این بازار 7 سال پیش با شعار تولید پاک، رسانه پاک و نسل کار خود را آغاز کرد.
   وی افزود: امروز بازار فیلم اسلامی به یک ظرفیت بسیار ارزشمندی رسیده و در واقع کسانی که در فضای امروز در دنیا نگران امنیت اخلاقی خانواده‌های خود هستند. این بازار، محصولات مورد نیاز آن‌ها در رسانه‌ها و سینما را عرضه می‌کند و این توانمندی بسیار بزرگی است.
   کریمیان بیان کرد: 12 سال قبل در حوزه رسانه ما در منطقه محکوم به شنیدن بودیم اما امروز در دهمین سالگرد تشکیل اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های کشورهای اسلامی دیگر شنونده نیستیم و ما گوینده‌ای برای شنوندگان هستیم.
   دبیر کل اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های کشورهای اسلامی گفت: در 12 سال قبل در این ماهواره‌ها امکان نداشت یک شبکه‌ اسلامی بتوان پیدا کرد که خانواده‌ها نگران دیدن آن نباشند اما امروز ده‌ها و بلکه صدها شبکه برای خانواده‌ها بدون هیچ دغدغه‌ای وجود دارد و این کار بسیار بزرگ و افتخارآفرینی است و در واقع این خدمتی بزرگ به جهان اسلام و بشریت است.
   وی عنوان کرد: امیدواریم فرصتی برای معرفی شهر مشهد به خصوص ظرفیت‌های آستان قدس و ظرفیت‌های فرهنگی و معنوی که می‌تواند تبدیل به برنامه‌هایی شود که تشنگان معرفت را سیراب کند، فراهم شود از طرفی امیدواریم این فضای تعامل و ظرفیت‌ها در اینجا فراهم و مستمر باشد.
   سید زُهیر موسوی

    

   کلید واژه ها: شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 158
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .