•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 621
   کد: 130171
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۱۷
   به همت مدیریت گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد؛

   تورهای گردشگری نیم روزه و یک روزه با عنوان «مشهد را ببینیم» برگزار می‌شود

   زائران و مجاوران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از تورهای گردشگری و ثبت نام به سایت زیارت ziarat. mashhad. ir و تلفن ملی زائر به شماره ۰۵۱- ۳۱۲۰۸ و ۰۵۱۳۸۳۳۱۰۰۲ تماس حاصل کنند.
   تورهای گردشگری نیم روزه و یک روزه با عنوان «مشهد را ببینیم» برگزار می‌شود

   مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد از برگزاری تورهای گردشگری نیم روزه و یک روزه با عنوان «مشهد را ببینیم» ویژه زائران و مجاوران خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی قناویزچی با بیان اینکه شهر مشهد سالانه پذیرای میلیون‌ها زائر از تمام نقاط کشور و جهان اسلام است، اظهار کرد: این تور‌ها در راستای معرفی هویت و جاذبه‌های گردشگری، تاریخی و مذهبی شهر مشهد و آشنایی زائران و گردشگران از ظرفیت‌های گردشگری برگزار می‌شود.
   وی با اشاره به اینکه به منظور تبیین و تفهیم مفاهیم ارزش معنوی، دینی و زیارتی مشهد جهت سوق دادن هویت گردشگری مشهد به سمت و سوی برند مذهبی هستیم، افزود: رویکرد ما در اجرای طرح تورهای گردشگری این است که زائران با جاذبه‌ها و پتانسیل‌های گردشگری شهر مشهد و حومه آشنا شوند و مدت زمان ماندگاریشان در شهر افزایش یابد.
   مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد افزود: با انجام این طرح‌ها علاوه برکارآفرینی و اشتغال‌زایی، شناسایی و معرفی ظرفیت‌ها، به دنبال ایجاد شادابی و نشاط، تنوع‌بخشی به جاذبه‌های گردشگری و جلوگیری از یک‌نواختی فضاهای سیاحتی گردشگران و شهروندان از طریق تعریف انواع مختلف تور هستیم.
   قناویزچی گفت: همچنین اجرای چنین برنامه‌هایی در سطح شهر و گردشگری علاوه بر افزایش آشنایی زائران و مجاوران از جاذبه‌های گردشگری و فرهنگی شهر مشهد، باعث افزایش ماندگاری زائر و همچنین پرداختن به اقتصاد زیارت است که می‌تواند در رشد و پویایی شهر مشهد کمک شایانی کند.
   وی اظهار کرد: تورهای گردشگری نیم روزه و یک روزه با عنوان «مشهد را ببینیم»، در ۷ مسیر نیم روزه و ۸ مسیر یک روزه تا پایان سال ادامه دارد.
   شایان ذکر است؛ زائران و مجاوران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از تورهای گردشگری و ثبت نام به سایت زیارت ziarat. mashhad. ir و تلفن ملی زائر به شماره ۰۵۱- ۳۱۲۰۸ و ۰۵۱۳۸۳۳۱۰۰۲ تماس حاصل کنند.

    

   تعداد بازدید: 621
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .