•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 239
   کد: 130185
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۱۷
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد عنوان کرد:

   استفاده از تجریبات کشورهای اسلامی در رشد شهری

   در حال حاضر باید گستره این‌گونه اجلاس‌ها بیشتر شود و با کشورهایی که در نهمین اجلاس رادیو و تلویزیون‌های اسلامی نشست مشترک گذاشته شد، به تعامل خوبی منجر گردید.
   استفاده از تجریبات کشورهای اسلامی در رشد شهری

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد برگزاری اجلاس‌هایی را که به تعامل کشورهای اسلامی و پیشرفت آن‌ها در عرصه‌های مختلف منجر می‌شود را موثر تلقی و اظهار کرد: هر گونه اجلاسی که بین کشورهای اسلامی برگزار می‌شود، باعث به‌وجود آمدن بستری برای رشد ‌و انتقال یک سری تجربیات می‌گردد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدکمال سرویها در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به نهمین اجلاس رادیو تلویزیون‌های اسلامی اظهار کرد: این انتقال تجریبات در اجلاس رادیو تلویزیون‌های اسلامی که در مشهد برگزار شد اتفاق افتاد و این شهر در عرصه تعامل و ارتباط با شهرداری‌های بزرگ همیشه پیشگام بوده و هست لذا از تجربیات دیگر کشورها نیز استفاده می‌کند.
   وی با تاکید به اینکه این اجلاس گامی مثبت در جهت بالندگی کشورهای مسلمان محسوب می‌شود، گفت: در چند روز برگزاری این اجلاس در مشهد مقدس، شاهد برقراری تعامل خوبی با کشورهای مسلمان بودیم که در نهایت جمع بندی نتایج آن در اختیار مدیریت شهری قرار می‌گیرد.
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: سپس آن‌ها با استفاده از کارکردها و رویکردهایی که در این مدت مطرح شد، مباحثی را که در شهر مشهد نیاز است را بررسی می‌کنند و نکات قابل تامل و مثمرثمر را به کار می‌بندند.
   سرویها تصریح کرد: در حال حاضر باید گستره این‌گونه اجلاس‌ها بیشتر شود و با کشورهایی که در نهمین اجلاس رادیو و تلویزیون‌های اسلامی نشست مشترک گذاشته شد، به تعامل خوبی منجر گردید.
   وی با بیان اینکه این مسیر باید به شکل‌های بهتری ادامه پیدا کند، ابراز کرد: در سیاست‌های کلانی که شورای اسلامی شهر مشهد تدوین کرده است، از شهرداری مشهد خواسته‌ایم که از تجریبات کشورهای مختلف استفاده کنیم و برگزاری این همایش‌ها، نیاز به بودجه دارد و ارتباط و تعاملی که با وزارت کشور و ... صورت می‌گیرد باعث ارتباطات گسترده‌تر و گرم‌تری می‌شود تا تمام این موارد مورد بررسی قرار گیرد و به رشد مناسبی منتهی گردد.

    

   تعداد بازدید: 239
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .