•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 325
   کد: 130709
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
   عضو شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد؛

   استفاده از ظرفیت عکاسان خبری در رویداد مشهد، پایتخت فرهنگی جهان اسلام

   ستاد شهری پایتخت فرهنگی جهان اسلام نیز باید فعال‌تر عمل کردن روی این موضوعات، گام‌های اساسی را برای معرفی هرچه بهتر مشهد به جهان اسلام بردارد.
   استفاده از ظرفیت عکاسان خبری در رویداد مشهد، پایتخت فرهنگی جهان اسلام

   عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: باید از ظرفیت عکاسان خبری در سالی که مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام نامگذاری شده است، استفاده مطلوبی شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد آصفی یزدی در جریان بازدید از نمایشگاه عکاسان خبری مشهد که به همت ستاد شهری پایتخت فرهنگی جهان اسلام در نگارخانه رضوان این شهر در حال برگزاری است، در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: حوزه عکاسی خبری در مشهد، یک حوزه جوان اما پویا و حرفه‌ای ست و باید با استفاده از این ظرفیت بزرگ، پتانسیل‌های شهر امام رضا(ع) را به بهترین شکل ممکن به اقصی نقاط جهان انتقال دهیم.
   وی با بیان اینکه در فرصت باقی مانده از این رویداد مهم باید از این گونه ظرفیت‌ها بیشتر استفاده شود، ادامه داد: در همین راستا باید نمایشگاه‌های مختلفی را با موضوعات فرهنگی در شهر مشهد برگزار کنیم و دستگاه‌های مختلف نیز در این راستا گام‌های جدی‌تری بردارند.
   عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اماکن و مراکز تاریخی مختلفی که در این شهر وجود دارد، عنوان کرد: مجموعه‌هایی همچون موزه آستان قدس رضوی و کتابخانه حرم باید در قاب دوربین عکاسان خبری بیشتر دیده شود و در این مسیر می‌توان آثار ارزشمندی را ثبت و ضبط کرد.
   آصفی از حمایت کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد از این گونه اقدامات خبر داد و خاطرنشان کرد: ستاد شهری پایتخت فرهنگی جهان اسلام نیز باید فعال‌تر عمل کردن روی این موضوعات، گام‌های اساسی را برای معرفی هرچه بهتر مشهد به جهان اسلام بردارد.


    

   تعداد بازدید: 325
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .