•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 403
   کد: 130783
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
   مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد خبر داد:

   ورود رام پنجم خط 2 قطار شهری به مشهد

   تمام تجهیزات موردنیاز خط 2 قطار شهری مشهد از طریق ایستگاه سعدی وارد خط 2 می‌شود اما یک هفته بعد از اتصال خط 2 قطار شهری مشهد به خط یک، عملیات عادی‌سازی ایستگاه میدان سعدی نیز آغاز می‌شود.
   ورود رام پنجم خط 2 قطار شهری به مشهد

   مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد با بیان اینکه ناوگان رام پنجم خط 2 قطار شهری بیستم تیرماه جاری وارد مشهد شد، گفت: با تلاش شبانه‌روزی، اتصال خط 2 قطارشهری به خط یک در ایستگاه شریعتی انجام می‌شود.
   کیانوش کیامرز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد در ارتباط با ورود ناوگان جدید خط 2 قطار شهری مشهد اظهار کرد: پس از ورود 3 رام خط 2 قطار شهری مشهد از چین به بندرعباس و سپس مشهد، 15 واگن نیز در مرحله اول به واگن‌سازی تهران برای مونتاژ منتقل شد.
   وی افزود: قرار بر این بود این تعداد واگن در خرداد و تیرماه تحویل قطار شهری مشهد شود که یک رام اول آن به نام قطار 204، خرداد ماه رسید و قطار 205 نیز 20 تیر وارد مشهد شد ضمن اینکه قطار 206 نیز تا 5 روز دیگر وارد مشهد می‌شود و این به معنای آن است که تا پایان تیر ماه، 6 رام قطار کامل در شهر مشهد برای این خط داریم.
   کیامرز بیان کرد: در حال حاضر ساخت 15 واگن دیگر شامل 3 رام قطار، در واگن‌سازی تهران شروع شده همچنین قرار بوده، اولین رام در مرداد ماه جاری وارد شهر مشهد شود و رام‌های بعدی نیز به تدریج وارد مشهد می‌گردد.
   مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد در خصوص ورود این واگن‌ها به مدار خط 2 قطار شهری مشهد نیز گفت: قطار 204 در حال حاضر وارد مدار شده و قطار 205 نیز تا 5 روز دیگر وارد مدار می‌شود.
   وی در ارتباط با اتصال خط 2 قطار شهری مشهد به خط یک نیز تصریح کرد: پیشرفت پروژه حدود 80 درصد است و امیدواریم بتوانیم با تلاش شبانه‌روزی، 13 مردادماه جاری خط 2 را به خط یک در ایستگاه شریعتی متصل کنیم.
   وی در خصوص عادی‌سازی وضعیت میدان سعدی و راه‌آهن نیز اظهار کرد: تمام تجهیزات موردنیاز خط 2 قطار شهری مشهد از طریق ایستگاه سعدی وارد خط 2 می‌شود اما یک هفته بعد از اتصال خط 2 قطار شهری مشهد به خط یک، عملیات عادی‌سازی ایستگاه میدان سعدی نیز آغاز می‌شود و امیدواریم تا پایان تابستان در میدان راه‌آهن به حالت عادی خود برگردد.
   سید زُهیر موسوی

    

   کلید واژه ها: قطار شهری مشهد -
   تعداد بازدید: 403
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .