•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 536
   کد: 130812
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
   مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد خبر داد:

   بهره‌برداری از 14 یادمان ایثار و شهادت تا ماه آینده

   نسل جوان از ظرفیت‌های انقلابی شهر مشهد، اطلاعاتی در اختیار ندارند چراکه در این زمینه کار خاصی انجام نشده بود.
   بهره‌برداری از 14 یادمان ایثار و شهادت تا ماه آینده

   مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد از بهره‌برداری 14 یادمان ایثار و شهادت تا ماه آینده توسط این مجموعه در مناطق مختلف این شهر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی قناویزچی در جریان بازدید شهردار مشهد از پروژه‌های عمرانی معاونت فرهنگی اجتماعی مدیریت شهری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: از سال گذشته برابر یکی از شاخص‌های برنامه‌هایی که در دوره چهارم داشتیم، بحث راه‌اندازی یادمان‌های ایثار و شهادت و به عبارتی پرداختن به گردشگری ایثار و شهادت را آغاز کردیم.
   وی با اشاره به شناسایی 40 مکان برای پرداختن به این موضوع مهم تصریح کرد: از این تعداد 18 مکان رویداد عملیاتی و طراحی شد که 4 مورد آن نیز به بهره‌برداری رسید.
   مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد به ظرفیت‌های انقلابی شهر مشهد در سطوح مختلف اشاره کرد و یادآور شد: با این حال بسیاری از این اطلاعات را نسل جوان در اختیار ندارند و در این زمینه کار خاصی انجام نشده بود.
   قناویزچی با اشاره به اختصاص بیش از 40 میلیارد ریال برای این منظور متذکر شد: در همین راستا تجهیز خانه‌های شهدا و ایجاد مراکزی فرهنگی در این خانه‌ها و ایجاد ویترین موزه‌های شهری همچون ویترین موزه تاریخچه پزشکی خراسان، شهدای دانش‌آموز در جوار دبیرستان‌های حکمت و شهید کاشانی و ویترین موزه حماسه 23 آذر از جمله مهم‌ترین اقدامات در این حوزه بوده است.
    

   تعداد بازدید: 536
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .