•  
   منبع خبر : 1007
   تعداد بازدید: 594
   کد: 130864
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
   به همت مدیریت شهری، نمایشگاه عکس خبری درحال برگزاری است؛

   رویداد «مشهد، پایتخت فرهنگی جهان اسلام» در قاب دوربین‌های عکاسان خبری

   برای آنکه انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام منحصر به یک سال نشود، باید از ظرفیت هنر و رسانه استفاده کرد.
   رویداد «مشهد، پایتخت فرهنگی جهان اسلام» در قاب دوربین‌های عکاسان خبری

   نمایشگاه آثار عکاسان خبری مشهد که به همت ستاد شهری رویداد «مشهد؛ پایتخت فرهنگی جهان اسلام» در محل نگارخانه رضوان از شنبه 17 تیر آغاز به کار کرده که به دلیل استقبال مردم با تمدید یک هفته‌ای تا 29 تیرماه هر روز از ساعت ٩ تا ١٢ و ١٧ تا ٢٠ آماده میزبانی از هنردوستان است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، نمایشگاه آثار عکاسان خبری مشهد در سه بخش شامل عکس مستند، عکس خبری با موضوع آتش‌نشانی و رویداد «مشهد، پایتخت فرهنگی جهان اسلام» برپا شده است.
   در نمایشگاه مذکور، آثار 30 عکاس خبری شهر مشهد از جمله محمدرضا زائرنیا عکاس مدیریت شهری، محمدحسن صلواتی، سعید گلی، داوود بهگام،‌ حسین شریعت، جواد کرمانی و دیگر عکاسان خبری در معرض دید عموم قرار گرفته است.
   در همین رابطه، جانشین شهردار در ستاد «مشهد، پایتخت فرهنگی جهان اسلام» گفت: ما مدعی هستیم که مشهد با دارا بودن ظرفیت‌های متعدد تاریخی و فرهنگی می‌تواند برای همیشه پایتخت فرهنگی جهان اسلام باشد.
   علی اصغر عنابستانی با اشاره به برگزاری نمایشگاه آثار عکاسان خبری شهر مشهد اظهار کرد: عکس‌های به نمایش درآمده در این نمایشگاه بسیار جذاب بوده و قابل تعریف و تمجید است.
   وی افزود: به نظر می‌رسد که هنر عکاسی، پنجره ویژه‌ای است تا با استفاده از ظرفیت‌های آن، حرف‌های نزدنی را برای مخاطبان بازگو کنیم.
   وی تصریح کرد: می‌توان از ظرفیت هنر عکاسی در جهت معرفی ظرفیت‌های ویژه کلانشهر مشهد به جهانیان استفاده کرد، برگزاری این نمایشگاه هم فرصت بسیار ویژه‌ای است که باید از آن بهره‌برداری مناسب انجام گیرد.
   جانشین شهردار در ستاد «مشهد، پایتخت فرهنگی جهان اسلام» با بیان اینکه بهترین ابزار برای نمایش، تثبیت و گسترش پایتختی فرهنگی جهان اسلام، هنر و رسانه است، خاطرنشان کرد: برای آنکه انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام منحصر به یک سال نشود، باید از ظرفیت هنر و رسانه استفاده کرد.
   عنابستانی ابراز کرد: در راستا رویداد مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام برنامه‌ریزی‌های ویژه‌ای در ستاد شهری این رویداد انجام گرفته است که به مرور زمان در حال اجراست.

    

   تعداد بازدید: 594
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .