•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 478
   کد: 130923
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
   مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد خبر داد:

   توزیع بیش از 5۰ هزار بروشور و نقشه اطلاع‌رسانی شهر مشهد در بین زائران

   تعداد ۳۲ دانش آموز در رده سنی ۱۴ تا ۱۷ سال در قالب تیم‌های چهار نفره، محصولات فرهنگی را به همراه نقشه و ویژه‌نامه در مسیرهای منتهی به حرم مطهر رضوی توزیع می‌کنند.
   توزیع بیش از 5۰ هزار بروشور و نقشه اطلاع‌رسانی شهر مشهد در بین زائران

   مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری از توزیع بیش از 50 هزار بروشور و نقشه اطلاع‌رسانی شهر مشهد در بین زائران خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی قناویزچی با بیان اینکه در ایام تابستان توسط راهنمایان زائر افتخاری بیش از 50هزار بروشور و نقشه اطلاع‌رسانی شهر مشهد در بین زائران توزیع می‌شود، اظهار کرد: این اطلاع‌رسانی در راستای راهنمایی زائران و مجاوران از نقاط و مناطق گردشگری شهر مشهد است.
   وی گفت: برای استقبال هرچه بهتر از زائران علی بن موسی الرضا (ع)، این دانش آموزان توسط مربیان مستقر در پایگاه‌ها مطالبی در خصوص موضوعات مرجع‌شناسی، امام‌شناسی، حرم‌شناسی، کلاس احکام (نظری و عملی)، ارتباط موثر در روابط عمومی، اخلاق اسلامی و رسم میزبانی، گردشگری و... را آموزش می‌بینند.
   مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری در ادامه با اشاره به اینکه دانش آموزان راهنمایان زائر افتخاری تا آخر تابستان این اطلاعات را در اختیار زائران قرار می‌دهند، گفت: تعداد ۳۲ دانش آموز در رده سنی ۱۴ تا ۱۷ سال در قالب تیم‌های چهار نفره، محصولات فرهنگی را به همراه نقشه و ویژه‌نامه در مسیرهای منتهی به حرم مطهر رضوی توزیع می‌کنند.
    

   تعداد بازدید: 478
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .