•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 334
   کد: 130924
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
   مدیر فضای سبز شهری شهرداری مشهد خبر داد:

   اجرای عملیات پایلوت شبکه هوشمندسازی روشنایی فضای سبز مشهد

   مرحله آزمایشی و پایلوت این طرح در بوستان مروارید واقع در محدوده شهرداری منطقه 11 اجرا شده و پس از انجام آزمایشات نهایی و برداشت نتایج، این طرح جهت تمامی بوستان‌های سطح شهر اجرا خواهد شد.
   اجرای عملیات پایلوت شبکه هوشمندسازی روشنایی فضای سبز مشهد

   مدیر فضای سبز شهری شهرداری مشهد گفت: در راستای مدیریت هزینه‌ها و همچنین ایمن‌سازی تاسیسات شهری عملیات پایلوت شبکه هوشمندسازی روشنایی فضای سبز سطح شهر انجام شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در این خصوص بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده از اوایل سال گذشته جهت کاهش مصرف انرژی برق خصوصا در سطح بوستان‌ها و در نظر گرفتن مدیریت مصرف برق با توجه به میزان حضور همشهریان و زائران در سطح بوستان‌ها و همچنین کنترل دقیق‌تر و به‌روز سیستم‌های روشنایی مطالعات میدانی در این خصوص انجام و شبکه هوشمندسازی روشنایی فضای سبز در مرحله بهره‌برداری آزمایشی قرار گرفت.
   وی اظهار کرد: در این طرح عواملی همچون مصرف انرژی با استفاده لامپ‌های ال ای دی (smd)، ایمنی شبکه روشنایی و مدیریت مطلوب هزینه‌ها شامل نیروی انسانی و تجهیزات مدنظر قرار گرفته و این سیستم بر این اساس طراحی و به مرحله اجرا رسیده است.
   مدیر فضای سبز شهری شهرداری مشهد عنوان کرد: مرحله آزمایشی و پایلوت این طرح در بوستان مروارید واقع در محدوده شهرداری منطقه 11 اجرا شده و پس از انجام آزمایشات نهایی و برداشت نتایج، این طرح جهت تمامی بوستان‌های سطح شهر اجرا خواهد شد.

    

    

   کلید واژه ها: فضای سبز - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 334
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .