•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 726
   کد: 131046
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
   طی سال جاری توسط گروه مشاوران جوان شهرداری محقق می‌شود؛

   ایجاد شهر بانشاط با اجرای طرح «100 روز – 100 لبخند» در مشهد

   اجرای کمپین یک میلیون امضا، یک میلیون لبخند، برنامه‌های رکاب زنی و پیاده‌روی بین‌المللی با شعار مشهد به جهان لبخند می‌زند و همچنین حمایت از افراد و تیم ‌های مستقل و خصوصی جهانگرد برای رساندن پیام مشهد با نشاط به سراسر جهان از دیگر برنامه‌های این طرح به شمار می‌رود.
   ایجاد شهر بانشاط با اجرای طرح «100 روز – 100 لبخند» در مشهد

   طرح «100 روز – 100 لبخند» توسط گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد مقدس برای ایجاد شهری با نشاط و شهروند شاد در تابستان 96 اجرایی می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، هادی قاسم‌پور، رییس گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: گروه مشاوران جوان از سال 86 در شهرداری مشهد تاسیس شد که عمر 10 ساله خود را با فراز و نشیب‌های مختلفی طی کرده است.
   وی افزود: بودجه عملیاتی گروه مشاوران جوان در سال جاری 810 میلیون تومان است. البته سرمایه اصلی ما جوانان پر انرژی و مومنی هستند که ما را همراهی می‌کنند.
   رییس گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد مقدس تصریح کرد: گروه مشاوران جوان امیدوار است با حضور بیش از 10 هزار عضو رسمی، بیش از 30 مشاور جوان پرورش یافته در سیستم مدیریت اسلامی و صدها فعال داوطلب خود، فصل جدید فعالیت‌های خود را با پویش مردمی مشهد با نشاط و با شعار شهر سالم، شهروند سالم آغاز کند.
   قاسم‌پور خاطرنشان کرد: بازوی عملیاتی این کمپین گسترده شهری، پروژه اجتماعی 100 روز، 100 لبخند است که اجرای بیش از 120 برنامه اجتماعی گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد در قالب حدود 90 طرح را شامل می‌شود.
   وی در مورد این کمپین بیان کرد: کمپین شهری مشهد با نشاط با هدف حفظ و ارتقای نشاط شهری و ایجاد بیشترین احساس وابستگی، همبستگی و همگرایی در میان شهروندان مشهد، خانواده‌ها و جوانان راه‌اندازی می‌شود.
   قاسم‌پور عنوان کرد: این کمپین تلاش می‌کند طی یک سال فعالیت گسترده اجتماعی، ضمن همکاری و حمایت انجمن‌های مردم نهاد و فعالیت‌های خیرخواهانه و اجتماعی مردمی، زمینه آشنایی قریب 100 درصد شهروندان با فعالیت‌های کمپین را فراهم آورد.
   وی گفت: پیش بینی می‌شود با برگزاری این پویش بزرگ شهری، تعداد اعضای رسمی گروه مشاوران جوان و فعالان اجتماعی آن به بیش از 100 هزار نفر ارتقا یابد. این طرح در 8 فاز و در مدت 9 ماه یعنی تا پایان سال جاری اجرایی می‌شود.
   رییس گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد مقدس با اشاره به اینکه هیچ دینی با نشاط مخالف نیست و اسلام هم با شادکامی مومنانه کاملا موافق است، ادامه داد: طرح 100 روز – 100 لبخند به عنوان بازوی اجرایی و عملیاتی این پویش، با اجرای بیش از 120 برنامه در قالب 90 طرح، با فراهم آوردن روزانه برنامه‌های متنوع فرهنگی، علمی و اجتماعی، گامی نو در مسیر افزایش نشاط اجتماعی جوانان به شمار می‌آید.
   قاسم‌پور تاکید کرد: طرح «100 روز – 100 لبخند» همزمان با جشن کارنامه زرین گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد، در روز سه شنبه 27 تیرماه جاری از ساعت 17 الی 20 توسط شهردار مشهد رونمایی و معرفی می‌شود.
   وی تصریح کرد: این پویش بستر لازم را فراهم می‌آورد تا برنامه‌های نشاط با محور جوانان و برگرفته از ایده‌های جوانان اجرایی شود.
   رییس گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد مقدس اظهار کرد: از جمله ریز برنامه‌های طرح «100 روز ، 100 لبخند» می‌توان به برنامه‌هایی همچون راه‌اندازی سایت مشهد با نشاط، پویش شهری مشهد با نشاط، گشت شهری مشهد با نشاط، کمپین عکاسی مشهد با نشاط، جشنواره هنری مردمی مشهد با نشاط، کلیپ هنری مشهد با نشاز، دیوار یک میلیون دست به عنوان طولانی‌ترین نقاشی مشترک جهان اشاره کرد.
   قاسم‌پور بیان کرد: همچنین راه‌اندازی کافه ایده، برنامه فیروزه‌ای‌‌ها، پیشخوان ایده و جایزه ملی نوآوری سلمان فارسی از جمله برنامه‌های در دست اجرا در این طرح است.
   وی گفت: اجرای کمپین یک میلیون امضا، یک میلیون لبخند، برنامه‌های رکاب زنی و پیاده‌روی بین‌المللی با شعار مشهد به جهان لبخند می‌زند و همچنین حمایت از افراد و تیم ‌های مستقل و خصوصی جهانگرد برای رساندن پیام مشهد با نشاط به سراسر جهان از دیگر برنامه‌های این طرح به شمار می‌رود.
   احمد پورمفردی

    

   تعداد بازدید: 726
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .