•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 315
   کد: 132072
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۰۷
   مشاور و رئیس حوزه شهردار مشهد در جشن «شهر کرامت» مطرح کرد؛

   توسعه متوازن؛ شاهکار مدیریت شهری در دوران رکود حاکم در کشور

   خوشبختانه در طی 4 سال گذشته توفیقات فراوانی توسط مدیریت شهری فعلی شهرداری مشهد کسب شده که نمی‌توان در یک برنامه و حتی شاید تا 40 برنامه تلویزیونی تمام این موارد را توضیح داد.
   توسعه متوازن؛ شاهکار مدیریت شهری در دوران رکود حاکم در کشور

   مشاور و رئیس حوزه شهردار مشهد گفت: توسعه متوازن؛ شاهکار مدیریت شهری در دوران رکود حاکم در کشور است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مجید پیراسته شب گذشته در جشن «شهر کرامت» که به همت روابط عمومی و بین الملل شهرداری در بوستان بهرا مشهد برگزار شد، ضمن تبریک ایام دهه کرامت اظهار کرد: خدمت در شهر امام رضا(ع) توفیق بزرگی است که نصیب ما در مدیریت شهری مشهد شده است.
   وی با اشاره به موضوع اقتصاد بیان کرد: خوشبختانه در طی 4 سال گذشته توفیقات فراوانی توسط مدیریت شهری فعلی شهرداری مشهد کسب شده که نمی‌توان در یک برنامه و حتی شاید تا 40 برنامه تلویزیونی تمام این موارد را توضیح داد.
   پیراسته تصریح کرد: خدمات شهرداری مشهد بسیار متنوع بوده اما یکی از مهم‌ترین نکات توسعه متوازن در شهر مشهد بوده و شهرداری مشهد در دوران رکود حاکم در کشور در حالی که باید برای فعالیت‌های عمرانی درآمد کسب کند و سپس هزینه کند توانسته در این چهار سال به بهترین شکل در توسعه هرچه بیشتر شهر مشهد گام بردارد.
   مشاور و رئیس حوزه شهردار مشهد در پایان عنوان کرد: احداث بوستان بهار در این منطقه شهری نیز یکی از خدمات شهرداری مشهد است که خوشبختانه در طی 4 شب گذشته بیش از 20 هزار نفر از شهروندان در ویژه برنامه دهه کرامت در این مکان حضور یافته و خادمان خود را در مدیریت شهری مورد تقدیر قرار دادند.
   سید زُهیر موسوی

    

   تعداد بازدید: 315
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .