•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 291
   کد: 132105
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۰۷
   بیژن خاوری، خواننده پاپ کشور:

   شهرداری مشهد در چند سال اخیر، مشهد را متحول کرده است

   یکی از مسائلی که به جز حرم مطهر امام رضا(ع) در شهر مشهد برای من مورد توجه بوده، شهرسازی شهر مشهد است که در طی چند سال اخیر رشد چشمگیری داشته است.
   شهرداری مشهد در چند سال اخیر، مشهد را متحول کرده است

   خواننده پاپ کشور گفت: شهرداری در چند سال اخیر، مشهد را متحول کرده و این تفاوت کاملاً در این شهر حس می‌شود.
   بیژن خاوری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد اظهار کرد: مشهد مقدس شهری است که اگر سفر کاری نداشته باشم هم حتماً به این شهر سفر می‌کنم چون امام رضا(ع) برای من آرامش خاصی دارد.
   وی افزود: در طی این سال‌ها من از امام رضا (ع) درخواست‌های زیادی داشته‌ام و به همه خواسته‌های خود رسیده‌ام و بر همین اساس شهر مشهد در دل من از ویژگی خاصی برخوردار بوده است.
   خاوری بیان کرد: شهر مشهد در ابتدا شهری زیارتی و بعد سیاحتی است و بر همین اساس زائران و گردشگران زیادی به این شهر سفر می‌کنند و اعتقاد بنده این است که شهرداری در چند سال اخیر، مشهد را متحول کرده و این تفاوت کاملاً در این شهر حس می‌شود.
   خواننده پاپ کشور تصریح کرد: یکی از مسائلی که به جز حرم مطهر امام رضا(ع) در شهر مشهد برای من مورد توجه بوده، شهرسازی شهر مشهد است که در طی چند سال اخیر رشد چشمگیری داشته که این نشان از مدیریت شهری هوشمند در این شهر دارد.
   سید زُهیر موسوی

    

   تعداد بازدید: 291
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .