•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 264
   کد: 132203
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۰۸
   محمود پاک‌نیت:

   رویداد مشهدالرضا(ع) پایتخت فرهنگی جهان اسلام عامل مهم برای معرفی بیشتر مشهد/ شهردار مشهد دغدغه اداره شهر را به بهترین نحو دارد

   مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 قطعاً جایگاه بسیار مهمی در معرفی هرچه بیشتر شهر مشهد در بین کشورهای اسلامی دارد.
   رویداد مشهدالرضا(ع) پایتخت فرهنگی جهان اسلام عامل مهم برای معرفی بیشتر مشهد/ شهردار مشهد دغدغه اداره شهر را به بهترین نحو دارد

   بازیگر سینما و تلویزیون بابیان اینکه رویداد مشهدالرضا(ع) پایتخت فرهنگی جهان اسلام سبب معرفی هرچه بیشتر شهر مشهد می‌شود، گفت: به نظر من شهردار مشهد دغدغه اداره این کلان‌شهر را به بهترین نحو دارد.
   محمود پاک‌نیت در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد اظهار کرد: من از هر فرصتی برای حضور در شهر مشهد استفاده کرده و به این شهر زیبا سفر می‌کنم.
   وی افزود: به نظر من مشهد یکی از قطب‌های شهری ایران است و از تمام شهرهای ایران به خصوص کشورهای عربی برای زیارت امام هشتم (ع) به این شهر سفر می‌کنند که این مهم نشان‌دهنده جایگاه مشهد است.
   پاک نیت بیان کرد: در این سفر نیز در مدت حضور در شهر مشهد واقعاً لذت بردم و این شهر بسیار زیباتر از گذشته شده و به نظر من شهردار مشهد دغدغه اداره شهر را به بهترین نحو دارد که این باعث خوشحالی است.
   این بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص رویداد مشهدالرضا(ع) پایتخت فرهنگی جهان اسلام نیز عنوان کرد: مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 قطعاً جایگاه بسیار مهمی در معرفی هرچه بیشتر شهر مشهد در بین کشورهای اسلامی دارد.
   وی در ارتباط با آخرین کارهای هنری خود نیز گفت: سریال آشوب در حال ساخت است که موضوع آن از قبل جنگ عراق علیه ایران آغاز و تا سقوط خرمشهر ادامه دارد و کاری عاشقانه و بیان‌کننده مسائل جنگ است.
   سید زُهیر موسوی

    

    

   تعداد بازدید: 264
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .