•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 213
   کد: 132296
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۰۹
   فخرالدین صدیق شریف:

   مدیریت شهری در مشهد با عشق است/ مشهد شایسته پایتختی فرهنگی جهان اسلام است

   به نظر من در طی چند سال اخیر مشهد جایگاه واقعی خود را پیدا کرده و با پیشرفت‌های زیادی مواجه بوده است.
   مدیریت شهری در مشهد با عشق است/ مشهد شایسته پایتختی فرهنگی جهان اسلام است

   این بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه مدیریت شهرداری در مشهد با عشق عجین شده، گفت: مشهد به حق به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 انتخاب شده است.
   فخرالدین صدیق شریف در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد اظهار کرد: مشهد یکی از شهرهایی است که من از سنین کودکی تا به امروز به این شهر سفرهای متعددی داشتم و این شهر دارای یک معنویت خاصی است که همواره با آغوش باز با نعمات خود از زائران پذیرایی کرده است.
   وی افزود: برای شخص من هیچ مسافرتی به اندازه مشهد دلپذیر نیست و به نظر من در طی چند سال اخیر مشهد جایگاه واقعی خود را پیدا کرده و با پیشرفت‌های زیادی مواجه بوده است.
   صدیق شریف بیان کرد: خوشبختانه امروز مشهد به حق به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام انتخاب شده زیرا این شهر با توجه به حضور امام رضا(ع) جایگاه بسیار ویژه‌ای در ایران و جهان اسلام دارد.
   این بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص اقدامات مدیریت شهری نیز گفت: به نظر من شهرداری مشهد در طی چند سال اخیر به خصوص در توسعه فضای سبز عالی کرده است و من از دو سال پیش که به مشهد سفر کردم پیشرفت این شهر را چشم‌گیر دیدم و این نشان می‌دهد که مدیریت شهری مشهد کارش را با عشق انجام می‌دهد که این عشق این‌گونه در بین زائران امام هشتم(ع) احساس می‌شود.
   سید زُهیر موسوی

    

   تعداد بازدید: 213
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .