•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 298
   کد: 132637
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۲
   مدیرعامل طرح تفصیلی حوزه برنامه‌ریزی مبانی غرب شهرداری مشهد:

   آسیب‌هایی در استقرار ثابت کاربری‌های خدماتی وجود دارد

   تنها 15 درصد کابری‌های خدماتی طرح های شهری محقق شده است که رقم بسیار پایینی به حساب می‌آید.
   آسیب‌هایی در استقرار ثابت کاربری‌های خدماتی وجود دارد

   مدیرعامل طرح تفصیلی حوزه برنامه‌ریزی مبانی غرب با تشریح مدلی از ارائه تامین سرانه‌های خدماتی در طرح‌های تفصیلی گفت: در استقرار ثابت کاربری های خدماتی، آسیب‌هایی همچون غیرعادلانه بودن، تناقض با قوانین، عرف و شرع، مبانی عرفی و حقوق جهانی به چشم می‌خورد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مهندس سهراب مشهودی در چهاردهمین نشست واکاوی مسائل روز مدیریت شهری که با رویکرد «بررسی راهکارهای عملیاتی تامین سرانه‌های خدماتی در طرح‌های تفصیلی» برگزار شد، اظهار کرد: در طول سال‌هایی که طرح‌های تفصیلی تهیه شده، بارها این موضوع که این طرح ها موفقیت و درصد تحقق لازم را داشته مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.
   وی با بیان اینکه در این مدت انواع و اقسام کوشش‌ها بی‌‎ثمر بوده است، ادامه داد: تنها 15 درصد کابری‌های خدماتی طرح های شهری محقق شده است که رقم بسیار پایینی به حساب می‌آید.
   مدیرعامل طرح تفصیلی حوزه برنامه‌ریزی مبانی غرب شهرداری مشهد همچنین به نارسایی‌هایی که در حوزه کمیسیون ماده 100 وجود دارد، خاطرنشان کرد: این کمیسیون تنها برای 7 درصد پرونده های خود رای قلع صادر می کند که عملا این موضوع مشکلات عدیده‌ای را برای اداره شهر به وجود می‌آورد.

    

   تعداد بازدید: 298
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .