•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 247
   کد: 132686
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۳
   مشاور و جانشین شهردار در ستاد شهری مشهدالرضا(ع) پایتخت فرهنگی جهان اسلام مطرح کرد؛

   لزوم نشر معارف رضوی به بهانه رویداد مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام

   درحال حاضر نسخه شفابخش جهان اسلام ، اهل بیت عصمت و طهارت و امام رضا (ع) است.
   لزوم نشر معارف رضوی به بهانه رویداد مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام

   مشاور و جانشین شهردار در ستاد مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام گفت: در سالی که مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام نام‌گذاری شده رسالت همه ما نشر معارف بلند رضوی است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی اصغر عنابستانی شب گذشته در ویژه برنامه «شهر کرامت» که در بوستان کوهسنگی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: توفیق بزرگی است که در شب میلاد مبارک امام رضا (ع) مهمان‌خانه‌های همه مردم ایران هستیم.
   وی افزود: شهر مشهد با نور امام رضا (ع) گسترش یافته و از طرفی مشهد در سال 2017 به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام نام‌گذاری شده است.
   عنابستانی بیان کرد: ندرحال حاضر سخه شفابخش جهان اسلام، اهل بیت عصمت و طهارت و امام رضا (ع) است زیرا این معصومین تنها منحصر به شیعیان نیست و همه مسلمانان و حتی غیر مسلمانان به این خاندان ارادت دارند.
   مشاور و جانشین شهردار در ستاد مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام تصریح کرد: در سالی که مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام نام‌گذاری رسالت همه ما این است که معارف بلند رضوی را نشر دهیم.
   سید زُهیر موسوی
    

   تعداد بازدید: 247
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .