•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 210
   کد: 132714
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۴
   علی صالحی در جشن «شهر کرامت»:

   امام رضا (ع) برکت زندگی مردم ایران است

   امروز وجود امام رضا (ع) سبب شده تا برکت وارد به زندگی مردم شود زیرا با حضور این همه زائر در طی سال هیچ‌گاه مشکلی در شهر مشهد رخ نمی‌دهد.
   امام رضا (ع) برکت زندگی مردم ایران است

   بازیگر سینما و تلویزیون گفت: امروز وجود امام رضا (ع) سبب شده تا برکت وارد به زندگی مردم شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امیر کربلایی‌زاده در آخرین ویژه‌برنامه «شهر کرامت» که در بوستان کوهسنگی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: من ارادت ویژه‌ای به امام هشتم (ع) دارم و باعث خرسندی من است که در ایام ولادت ایشان در شهر مشهد حضور دارم.
   وی افزود: خوشبختانه امسال توفیقی برای من رخ داده و 6 بار به شهر مشهد سفر کردم و از خداوند می‌خواهم بازهم به این شهر سفر کنم.
   صالحی تصریح کرد: بزرگ‌ترین آرزویی که من برای همه مردم ایران دارم، سلامتی و امنیت است و از خداوند می‌خواهم همه جهان به دور از جنگ در آرامش باشد و خوشحالم امروز در سایه کرامت امام هشتم (ع) در امنیت کامل به سر می‌بریم.
   این بازیگر سینما و تلویزیون بیان کرد: امروز وجود امام رضا (ع) سبب شده تا برکت وارد به زندگی مردم شود زیرا با حضور این همه زائر در طی سال هیچ‌گاه مشکلی در شهر مشهد رخ نمی‌دهد.
   سید زُهیر موسوی

    

   تعداد بازدید: 210
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .