•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 722
   کد: 132763
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۴
   حمیدرضا پگاه مطرح کرد؛

   لزوم گسترش مراکز تفریحی برای افزایش ماندگاری زائر

   خوشبختانه در طی چند سال گذشته بوستان‌های زیادی به شهر مشهد اضافه شده اما همچنان نیازمند گسترش مراکز تفریحی در این شهر هستیم.
   لزوم گسترش مراکز تفریحی برای افزایش ماندگاری زائر

   این بازیگر سینما و تلویزیون گفت: امروز در شهر مشهد شاهد افزایش بوستان‌ها هستیم اما باید مراکز تفریحی هم برای افزایش ماندگاری زائر گسترش یابد.
   حمیدرضا پگاه در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد اظهار کرد: من هر وقت امام رضا(ع) بطلبد برای برنامه‌های خیر و یا با خانواده به شهر مشهد سفر می‌کنم.
   پگاه بیان کرد: شهر مشهد در طی چند سال اخیر پیشرفت‌‌های خوبی داشته و به نظر من امروز المان‌های مشهد در تمام ایران معروف است زیرا بسیار هنری ساخته شده‌اند.
   پگاه تصریح کرد: مشهد در سال 2017 پایتخت فرهنگی جهان اسلام است که این مهم سبب برگزاری رویدادهای بین‌المللی و فرهنگی در این شهر می‌شود که در نهایت سبب معرفی هر چه بیشتر این کلان‌شهر می‌شود.
   این بازیگر سینما و تلویزیون بیان کرد: خوشبختانه در طی چند سال گذشته بوستان‌های زیادی به شهر مشهد اضافه شده اما همچنان نیازمند گسترش مراکز تفریحی در این شهر هستیم زیرا این مهم سبب افزایش ماندگاری زائر در شهر مشهد می‌شود.
   سید زُهیر موسوی

    

   کلید واژه ها: زائر - مشهد -
   تعداد بازدید: 722
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .