•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 479
   کد: 132791
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۴
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد خبر داد:

   راه‌اندازی سیستم نوبت‌دهی در آرامستان بهشت رضا(ع)

   از مزیت‌های سیستم نوبت‌دهی (مدیریت صف) این است که به کاربران اجازه می‌دهد مراجعه‌کنندگان به مرکز را به طور دلخواه و بر حسب نیاز مرکز دسته‌بندی کنند و برای هر دسته از مراجعه‌کنندگان خاص خود را به طور نامحدود تعریف نمایند.
   راه‌اندازی سیستم نوبت‌دهی در آرامستان بهشت رضا(ع)

   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد از راه‌اندازی سیستم نوبت‌دهی در سالن پذیرش متوفیات آرامستان بهشت رضا(ع) خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد ، حسن کریمدادی با بیان این خبر افزود: با توجه به درخواست‌های مکرر ارباب رجوع و مراجعه‌کنندگان به آرامستان بهشت رضا(ع) مبنی بر ساخت و راه‌اندازی دستگاه نوبت دهی سازمان فردوسها به جهت رفاه حال شهروندان و مراجعه‌کنندگان به این مجموعه فرهنگی و معنوی نسبت به ساخت این دستگاه خدمت‌رسان اقدام کرده است.
   وی گفت : این دستگاه در حال حاضر در سالن پذیرش متوفیات آرامستان بهشت رضا( ع) نصب و راه‌اندازی شده که هدف اصلی این پروژه رضایتمندی و برای ارتقای سطح خدمت رسانی به مراجعه‌کنندگان این سازمان و امکان گزارش‌گیری آماری و توصیفی از نوبت گیرندگان بر اساس نوبت ( تلفنی و اس ام اس و سایت) است.
   وی تصریح کرد: از مزیت‌های سیستم نوبت‌دهی (مدیریت صف) این است که به کاربران اجازه می‌دهد مراجعه‌کنندگان به مرکز را به طور دلخواه و بر حسب نیاز مرکز دسته‌بندی کنند و برای هر دسته از مراجعه‌کنندگان خاص خود را به طور نامحدود تعریف نمایند و صف‌بندی مراجعه‌کنندگان و تعریف زیر صف‌های مربوط به هر نوع صف‌بندی را انجام داد.
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد ادامه داد: از دیگر امکانات و مزیت‌های این دستگاه می‌توان به امکان انتقال بین صف‌ها، محدود کردن پذیرش‌های هر صف، امکان درج تصویر نوبت گیرنده بر روی برگه پرینت، تعیین شیفت کاری و بازه زمانی ، سیستم صف‌بندی چند مرحله‌ای، قابلیت تغییر متن برگه پرینت، امکان تعریف ساعت شروع و پایان و زمان استراحت و ... را می‌توان اشاره کرد.

    

    

   تعداد بازدید: 479
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .