•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 614
   کد: 132885
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۵
   واکنش مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد نسبت به تجمع امروز اتوبوسرانان بخش خصوصی:

   علت تجمع امروز عدم پرداخت بیمه اتوبوسرانان توسط شرکت است/ سازمان اتوبوسرانی تنها بر نحوه فعالیت ناوگان فعال بخش خصوصی نظارت دارد

   رضایت اتوبوسرانان رابطه مستقیمی با ارائه خدماتی با کیفیت به زائران و مجاوران دارد لذا امروز در محل تجمع حضور پیدا کرده و به سوالات و اعتراضات این اتوبوسرانان پاسخ داد.
   علت تجمع امروز عدم پرداخت بیمه اتوبوسرانان توسط شرکت است/ سازمان اتوبوسرانی تنها بر نحوه فعالیت ناوگان فعال بخش خصوصی نظارت دارد

   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: پرداخت حقوق، مزایا و بیمه اتوبوسرانان بر عهده شرکت بخش خصوصی است و سازمان اتوبوسرانی تنها بر نحوه فعالیت ناوگان فعال در این بخش نظارت دارد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی اصغر نیشابوری در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره تحصن اعتراض‌آمیز رانندگان یکی از شرکت‌های بخش خصوصی اتوبوسرانی مقابل ساختمان شهرداری مشهد گفت: صبح امروز تعدادی از رانندگان شرکت خصوصی سامان سیر اتوبوسرانی مقابل ساختمان شهرداری مشهد تجمع اعتراض‌آمیزی را برگزار کردند.
   وی افزود: در فضای مجازی علت این تجمع عدم پرداخت حقوق اتوبوسرانان مطرح شده بود اما حقوق این افراد پرداخت شده و دلیل این تجمع عدم پرداخت حق بیمه توسط شرکت خصوصی به حساب بیمه از اواخر سال گذشته تاکنون است.
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد اضافه کرد: سال گذشته اتوبوسرانان بخش خصوصی نسبت به پرداخت حقوق و مزایا اعتراض داشتند که با مصوبه شورای اسلامی مقرر شد حقوق اتوبوسرانان بخش خصوصی راسا از محل درآمدهای شرکت‌های خصوصی پرداخت شود که خوشبختانه رضایت اتوبوسرانان را به دنبال داشت.
   نیشابوری در پاسخ به این سوال که آیا سازمان اتوبوسرانی بر نحوه فعالیت و عملکرد بخش خصوصی سازمان نظارت دارد، بیان کرد: طبق آیین‌نامه موجود، سازمان اتوبوسرانی موظف است خطوط فعال را در اختیار بخش خصوصی قرار دهد و ناوگان فعال را نظارت کند اما پرداخت حقوق، مزایا و بیمه آنان بر عهده بخش خصوصی است و سازمان اتوبوسرانی نظارتی ندارد.
   وی خاطرنشان کرد: رضایت اتوبوسرانان رابطه مستقیمی با ارائه خدماتی با کیفیت به زائران و مجاوران دارد لذا امروز در محل تجمع حضور پیدا کرده و به سوالات و اعتراضات این اتوبوسرانان پاسخ داد.
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد عنوان کرد: در حال حاضر با تقویت خطوط اتوبوسی که این رانندگان در آن فعال بودند کمبود سرویس‌دهی را جبران کردیم.
   فرزانه نثاری

    

   تعداد بازدید: 614
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .