•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 284
   کد: 132945
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۶

   مراسم تکریم و رونمایی از پلاک افتخار مربی و پیشکسوت فوتبال ایران و مشهد

   پیشکسوتان سرمایه‌های ارزشمند کشور به حساب می‌آیند و نباید به راحتی از کنار آنها گذشت و به فراموشی سپرد.
   مراسم تکریم و رونمایی از پلاک افتخار مربی و پیشکسوت فوتبال ایران و مشهد

   طی برگزاری مراسمی از پلاک افتخار استاد سید مهدی قیاسی مربی و پیشکسوت رونمایی شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، در این مراسم که با حضور تعداد زیادی از اهالی فوتبال ایران و خراسان رضوی در تالار کوهسنگی برگزار شد، از پلاک افتخار این پیشکسوت فوتبال رونمایی شد.
   پلاک‌های افتخار، معرف پیش‌کسوتان نامدار عرصه ورزش مشهد است که توسط تربیت‌بدنی همگانی شهرداری مشهد، بر سردرر منازل آنان نصب می‌‌شود. هدف از این کار، ترویج فرهنگ ورزش و پهلوانی و تکریم پیشکسوتان ورزش است.
   شهردار منطقه 8 مشهد در مراسم تقدیر از استاد قیاسی بیان کرد: امرزو روز تکریم از استاد قیاسی پیشکسوت ورزش و میرات‌دار هویت ورزش شهر مشهد و شهروند نمونه و نخبه ورزشی منطقه است.
   سید ابراهیم علیزاده در ادامه بیان کرد: تجلی عدالت اجتماعی در ورزش نظام جمهوری اسلامی ایران، ترویج ورزش برای تمامی آحاد جامعه اعم از زن و مرد، کودک و جوان و سالمند و شهری و روستایی است و این امر بر عهده سیاست‌گذاران و مسوولان امور فرهنگی، ورزشی و به‌ ویژه مدیریت شهری است.
   بیژن ذوالفقار نسب رییس کانون مربیان ایران نیز در ادامه این مراسم خاطرنشان کرد: اقدام شهرداری مشهد در تکریم پیشکسوتان الگوی فرهنگی زیبا در ورزش است؛ بی‌شک تکریم پیشکسوتان زمینه ساز گسترش فرهنگ ورزش و تجدید بیعت با آرمان‌های پهلوانی و ارزش‌های اخلاقی در ورزش است. پیشکسوتان در تمامی عرصه‌ها آیینه تمام نمای تجربیات هستند.
   وی افزود: پیشکسوتان سرمایه‌های ارزشمند کشور به حساب می‌آیند و نباید به راحتی از کنار آنها گذشت و به فراموشی سپرد.
   امیر حاج رضایی کارشناس و مفسر فوتبال در این همایش نیز با اعلام مراتب تقدیر خود از اقدام بی‌نظیر شهرداری مشهد در نصب پلاک افتخار بیان کرد: این اقدام شهرداری برای من جالب توجه بوده و قابل ستایش است.
   وی در ادامه افزود: این همایش، ایجاد بستری مناسب برای توسعه مشارکت اجتماعی این قشر ارزشمند و با تجربه جامعه ورزش و همچنین اشاعه فرهنگ احترام به قشر پیشکسوت است که با هدف ارج نهادن به سال‌ها تلاش ارزنده چهره‌ ماندگار ورزش مشهد استاد سید مهدی قیاسی که همواره برای ورزش شهر و کشور افتخارات و عناوین ارزشمندی را کسب کرده‌اند تشکیل شده است.


    

   تعداد بازدید: 284
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .