•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 504
   کد: 132956
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۶
   شهردار در جریان بازدید از روزنامه مردم مشهد:

   روزنامه شهرآرا به یک دانشکده روزنامه‌نگاری تبدیل شده است

   از ابتدای انقلاب تاکنون، خبرنگاران، عکاسان و جامعه رسانه‌ای کشور به وفور از حدود و صغور جمهوری اسلامی ایران دفاع کرده و در حوزه‌های بین‌المللی نیز تاثیرات به‌سزایی را از خود برجای گذاشته‌اند.
   روزنامه شهرآرا به یک دانشکده روزنامه‌نگاری تبدیل شده است

   شهردار مشهد گفت: در حال حاضر روزنامه شهرآرا تقریبا به یک دانشکده روزنامه نگاری تبدیل شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سیدصولت مرتضوی در جریان بازدید از روزنامه شهرآرا در جمع خبرنگاران، عکاسان و پرسنل این مجموعه با تبریک فرارسیدن روز خبرنگار اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران دارای 3 رکن اساسی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است که هر کدام از این ارکان، ضامن بقا و استحکام این نظام الهی است.
   وی افزود: علاوه بر این رهبر معظم انقلاب به عنوان سکاندار این نظام اسلامی، همواره پاسدار ارکان مختلف انقلاب اسلامی ملت ایران بوده‌اند.
   شهردار مشهد با بیان اینکه یکی دیگر از ارکان صیانت از اساس نظام جمهوری اسلامی ایران رسانه‌ها و خبرنگاران هستند، ابراز خرسندی کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون، خبرنگاران، عکاسان و جامعه رسانه‌ای کشور به وفور از حدود و صغور جمهوری اسلامی ایران دفاع کرده و در حوزه‌های بین‌المللی نیز تاثیرات به‌سزایی را از خود برجای گذاشته‌اند.
   وی نقش رسانه‌ها را بسیار بی‌نظیر دانست و تصریح کرد: در همین راستا، امروز می‌بینیم که بیشترین اوقاتی که در فضای مجزی صرف می‌شود، در خصوص اطلاع‌رسانی است که اگر خوب مدیریت شود، در حوزه‎‌های مختلف مثل سبک زندگی، پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای را خواهیم داشت.
   مرتضوی تربیت نیروی انسانی را از دیگر موضوعات مهم در حوزه رسانه دانست و یادآور شد: در این خصوص شهرآرا تلاش بسیار خوبی را داشته و به نوعی به یک دانشکده روزنامه‌نگاری تبدیل شده است.

    

   کلید واژه ها: شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 504
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .