•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 317
   کد: 133090
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۷
   شهردار مشهد در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی؛

   با تلاش صدا وسیما خدمات مسئولان همه دستگاه‌ها به خوبی منعکس شد

   باورمان بر این است که شبکه خراسان رضوی باید تبدیل به شبکه ملی شود. به ویژه اینکه بعد از شهر قم، حضور بیشترین مراجع دینی در مشهد منحصر به فرد است.
   با تلاش صدا وسیما خدمات مسئولان همه دستگاه‌ها به خوبی منعکس شد

   شهردار مشهد به مناسبت روز خبرنگار به دیدار مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی رفت و در بازدیدی که از واحدهای خبری این رسانه داشت، بر نقش مهم و پر اهمیت صدا و سیما در انعکاس خدمات مسئولان استانی تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید صولت مرتضوی در این بازدید ضمن تبریک روز خبرنگار، گفت: با تلاش صدا و سیمای خراسان رضوی نه تنها زحمات مدیریت شهری در شهرداری مشهد که خدمات همه مسئولان در دستگاه‌های مختلف به خوبی منعکس شد و به سمع و نظر مردم رسید.
   وی با تاکید بر تعامل موثر و قوی، عنوان کرد: نظر به اینکه مشهد یک کلانشهر مذهبی است و اکثر جمعیت استان نیز در کلانشهر مشهد متمرکز شدند، طبیعی است که همکاری شهرداری مشهد با صدا و سیما بیش از پیش تعریف شود و تراز همکاری‌ها افزایش یابد.
   شهردار مشهد با تاکید بر اینکه این شهر تراز پایتختی ایران را دارد، گفت: باورمان بر این است که شبکه خراسان رضوی باید تبدیل به شبکه ملی شود. به ویژه اینکه بعد از شهر قم، حضور بیشترین مراجع دینی در مشهد منحصر به فرد است.
   خدمات شهرداری مشهد به عنوان مطالبه عمومی مطرح گردد
   در ادامه مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری شهرداری مشهد، عنوان کرد: ضرورت دارد برخی اقدامات که از سوی شورای چهارم و شهرداری ارائه شد، به عنوان مطالبه عمومی مطرح گردد.
   محسن نصرپور در ادامه اظهار کرد: نهضت مسجدسازی، فعالیت‌های شهرداری مشهد در قالب ستاد اربعین، راه‌اندازی زائرسراهای ارزان قیمت و اقدامات انجام شده در حاشیه شهر از جمله اقداماتی قابل توجهی است که در این دوره خدمت رسانی صورت گرفت.
   نجمه کیشی

    

   تعداد بازدید: 317
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .