•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 254
   کد: 133092
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۷
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد در دیدار با خبرنگاران پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری:

   انعکاس صحیح اخبار و شفافیت از ارکان مهم خبرنگاری است

   کار خبرنگاری دارای ظرافت‌های خاص به خود است و خلاف ظاهر آن که کاری شیک و با کلاس است، کار بسیار دشواری است.
   انعکاس صحیح اخبار و شفافیت از ارکان مهم خبرنگاری است

   معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد گفت: روابط عمومی‌ها آیینه سازمان‌ها هستند، که خوشبختانه شما آیینه‌های خوبی برای مجموعه شهرداری بوده‌اید، چرا که در مدت کاری خود اخبار را به درستی و صحت انتقال داده‌اید.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، موسی شربتدار ضمن حضور در اداره رسانه و تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران و کارشناسان این حوزه عنوان کرد: کار خبرنگاری کار سهل و ممتنعی است که ضمن سختی آن، از حساسیت زیادی برخوردار است.
   وی بیان کرد: همچنین کار خبرنگاری دارای ظرافت‌های خاص به خود است و خلاف ظاهر آن که کاری شیک و با کلاس است، کار بسیار دشواری است.
   شربتدار افزود: بنابراین خبرنگاران باید با ذکاوت و دقت مطالب را دریافت و آن را به درستی منتشر کنند، تا ضمن حفظ جذابیت آن، رنجیده خاطری را به همراه نداشته باشد.
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد اظهار کرد: روابط عمومی‌ها آیینه سازمان‌ها هستند، که خوشبختانه شما آیینه‌های خوبی برای مجموعه شهرداری بوده‌اید، چرا که در مدت کاری خود اخبار را به درستی و صحت انتقال داده‌اید.
   شربتدار خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه انعکاس و شفافیت و حفظ امنیت و درستی مسائل مهمی در کار گزارشگری هستند، لذا امیدواریم شفافیت، انعکاس و همدلی شما روز به روز افزون‌تر شود.
   زهرا غلامی
    

   تعداد بازدید: 254
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .