•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 422
   کد: 133102
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۸
   طی 4 سال گذشته صورت گرفت:

   اعزام 5000 نیروی شهرداری مشهد به سفر زیارتی عتبات عالیات

   در این اعزام‌ها خدمات زیادی صورت گرفت و خوشبختانه امکاناتی که در شهرهای عراق دایر شده است برای مردم مشهد ماندگار گردید.
   اعزام 5000 نیروی شهرداری مشهد به سفر زیارتی عتبات عالیات

   شهردار مشهد مقدس گفت: طی 4 سال گذشته 5000 نفر از پرسنل شهرداری مشهد با هدف خدمت‌رسانی و زیارت به شهرهای عراق اعزام شده‌اند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، سید صولت مرتضوی در یکصد و هشتاد و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر در مورد سفرهای زیارتی پرسنل شهرداری عنوان کرد: سفر عتبات عالیات سفری است که هرآنچه ما در ظرف زیارت تصور کنیم در آن می‌گنجد.
   وی افزود: یکسری از همکاران شهرداری طی چند سال گذشته به عتبات مقدسه عراق اعزام شدند که تعدادی از آن ها برای امر زیارت و تعدادی نیز برای ارائه خدمات و کمک بوده است.
   شهردار مشهد مقدس تصریح کرد: طی دوره فعالیت این دوره از مدیریت شهری توانستیم در مجموع حدود 5000 نفر از پرسنل و کارگران شهرداری را به عراق اعزام کنیم تا از یک سو هم آنجا خدمت کنند و هم فرهنگ خدمت را منتقل نمایند.
   مرتضوی با اشاره به اینکه فرهنگ بهداشت و نظافت و خدمت به خوبی به شهرهای عراق منتقل شده است، خاطرنشان ساخت: در این اعزام‌ها خدمات زیادی صورت گرفت و خوشبختانه امکاناتی که در شهرهای عراق دایر شده است برای مردم مشهد ماندگار گردید.
   وی ادامه داد: منابع انسانی به عنوان مهمترین سرمایه هر سازمانی، حقی بر گردن ما دارند که یکی از این حقوق تربیت است و اگر ما صدها میلیارد هزینه می‌کردیم نمی‌توانستیم خروجی و اثرات تربیتی زیارت مانند صداقت در کار را برای پرسنل شهرداری به ارمغان بیاوریم.
   شهردار مشهد مقدس بیان داشت: برکات این اعزام‌ها در مدیریت شهری قابل مشاهده است زیرا علی‌رغم همه مشکلات موجود، مدیریت شهری توانست از این خزان سترون بگذرد و این گذشتن از مشکلات یک ارامش خاطر برای ما فراهم ساخت که همه اینها با همراهی شورای انقلابی به دست آمد.
   مرتضوی تاکید کرد: اعزام پرسنل و کارگران شهرداری به عتبات هزینه محسوب نمی‌شود بلکه یک سرمایه‌گذاری می‌باشد.
   شهردار مشهد مقدس در پایان از همکاری‌های خوب دولت عراق، متولیان عتبات عالیات و تسهیل در صدور روادید توسط سرکنسول عراق در مشهد نیز تقدیر کرد.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 422
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .