•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 297
   کد: 133131
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۸

   صدور 268 اخطاریه سد معبر در منطقه یک

   در این مدت 59 بساط دست‌فروشی، 47 گل‌فروش غیرمجاز و... نیز جمع‌آوری شده؛ همچنین با توجه به استمرار به تخلف از موارد فوق تعداد 15 مورد ضمن تشکیل پرونده به دادگاه معرفی شده‌اند.
   صدور 268 اخطاریه سد معبر در منطقه یک

   شهردار منطقه یک مشهد از صدور 268 اخطاریه به منظور رفع سد معبر در این منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با اعلام این خبر عنوان کرد: این اخطاریه‌ها در زمینه‌های سد معبر خودروی فرسوده، نصب تابلو غیرمجاز و مازاد، داربست غیر مجاز و خطری و... صادر شده است.
   وی با اشاره به جمع‌آوری 89 تابلوی تبلیغاتی و پاک‌سازی نازیبایی بصری و منظره شهری در ماه گذشته اظهار کرد: به منظور یکسان‌سازی تابلوهای شناسایی و معرف کاربری، آراستگی و زیبایی منظر شهری، حذف آلودگی‌ها و نازیبایی‌های بصری و تابلوهای غیراستاندارد ... نسبت به ساماندهی و جمع‌آوری تابلوهای غیرمجاز اقدام شده است.
   شهردار منطقه یک مشهد اضافه کرد: در این مدت 59 بساط دست‌فروشی، 47 گل‌فروش غیرمجاز و... نیز جمع‌آوری شده؛ همچنین با توجه به استمرار به تخلف از موارد فوق تعداد 15 مورد ضمن تشکیل پرونده به دادگاه معرفی شده‌اند.
    

   تعداد بازدید: 297
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .